Ankieta: Czy chciałbyś/aś żebym został Helperem?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
94.44%
17 94.44%
Nie
5.56%
1 5.56%
Neutralny
0%
0 0%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Helpera
Na tak :3 Powodzenia ^^
Mimo całej sympatii do Twojej osoby, jestem na neutral. Obawiam się że 1-2h dziennie i to jak sam określasz może być różnie z tym czasem, spowoduje że będąc helperem będziesz góra normalnie z 2- 3 tyg. działał a potem ,,nagle'' coś wyskoczy w robocie , szkole itd. i znikniesz.

Chyba że w najbliższym półroczu nie przewidujesz żadnych większych zawirowań i możesz to zadeklarować, wtedy będę jak najbardziej na tak.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Fegorath, dzięki za opinie.
Jak najbardziej mogę się zadeklarować, że w najbliższym półroczu nie przewiduję żadnych "zawirowań" :D W tygodniu (tj poniedziałek-piątek) od rana mam szkołę, później wiadomo, swoje sprawy, nauka itp. ale codziennie wieczorem siedzę przy komputerze. W weekendy natomiast mam luz więc mogę być o każdej porze dnia, no i dłużej niż w tygodniu. A co do mojego "różnie bywa z czasem" miałem na myśli takie zwykłe sprawy jak wyjście z kolegami, sprzątanie, zakupy i inne takie rzeczy które robi każdy ;)
Więc jestem na tak, patrząc na oddane głosy, stwierdzam iż ranga zostaje przyznana.

@zamykam
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Wątek zamknięty