Ankieta: Podoba ci się pomysł?
Tak
Nie
Nie wiem
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria konkursowa
Witam.Mam dość ciekawy pomysł.Konkursy na serwerze cieszą się ciągle sporą popularnością,i się nie dziwię.Wzbudzają w graczach kreatywność i chęć zdrowej rywalizacji.Nagrody są jakie są,ale myślę że największą nagrodą dla zwycięzców była by galeria zwycięskich prac konkursowych.Z tego co mi wiadomo zwycięskie prace są zapisywane,więc nie sądzę by był to pomysł nie do zrealizowania i wymagający wiele czasu oraz pracy,a mógłby dostarczyć wiele satysfakcji dla autorów jak i być inspiracją dla innych graczy w trakcie zwykłej rozgrywki.Oczywiście nie mam na myśli całego podium,wystarczyła by tylko praca zajmująca 1 miejsce.Najlepiej gdyby były posegregowane chronologicznie z opisem tematu oraz nickiem zwycięzcy.A już w ogóle było by świetnie gdyby owa galeria była przenoszona z edycji na edycję.Z jednej strony warp skupiający się na archiwizacji a z drugiej piękne muzeum kreatywności i zdolności budowniczych graczy serwera skyware.
Odpowiedz
Wpadłem na pewną wariację tego pomysłu więc się podepnę. W tej chwili mamy w tle forum screeny różnych budowli na naszym serwerze, ale można by wrzucić właśnie screeny wygranych budowli żeby też się tam pojawiały, ewentualnie tylko z podpisem kto co zrobił :D
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Odpowiedz
A co Wy na to by skorzystać ze starych screenów z wyników konkursu i stworzyć Kronikę Wyników Konkursowych?

Byłby to osobny temat ze screenami budynków 3 wygranych osób. Na początek wykorzystałoby się screenshoty z poprzednich konkursów i po każdym kolejnym konkursie uzupełniać kronikę?

Osobnym wariantem byłoby umieszczanie screenshotów wszystkich ukończonych i wartych odnotowania budynków.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
To też jest dobry pomysł, ale troszkę mi się wydaje że byłaby to mniejsza nagroda i mniejszy rozgłos dla wygranych, a takie wrzucenie na tło albo na fb, pełen szpan :D
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Odpowiedz
Jeśli już miałbym wybierać to podoba mi się wariacja mojego pomysłu 4zazela,tło na forum było by naprawdę sporym wyróżnieniem i dodatkową nagrodą dla zwycięzcy.Albo oba,zarówno kronika Fego jak i tło 4zazela
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości