Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X-ray oraz Multik

1. Nick (Skozzz)

2. Nick (Riffter)

3. Powód dostania bana (Xray oraz Multi-Konto)

4. Wytłumaczenie (Poniosła mnie zła chęc aby miec bardzo dużo spawnerów)

5. Lokisek

6. Jeszcze raz was przepraszam ;c
Sorry ale chaty to chaty.
Na nie.
                          [Obrazek: giphy.gif]

Jestem na nie.
Używając cheatow pokazujesz tym samym że nie potrafisz grać fair...
Skrucha jest, przyznanie do winy też, tylko to multikonto, ale szansę jeszcze jedną można dać
[Obrazek: cqNIOwz.png]
(14 Mar 18, 08:45)4zzazel napisał(a): Skrucha jest, przyznanie do winy też, tylko to multikonto, ale szansę jeszcze jedną można dać

Czyli mam szanse ??
1. Jeśli masz cheaty to ban zasłużony
2 . To żadne wytłumaczenie
3. Wiem ze nie od tego jestem ale, dałbym ci szanse w postaci skrucenia bana do np 20 dni. TYLKO Z 2 powodów:
- u administracji masz przerąbane do końca gry, od razu cheaty przekreslaja cię jako helpera, moderatora ITP
- cheaty od razu na wejście świadczą o twoim wieku, lub poziomie IQ (który pewnie jest i tak wyższy od poziomu Sojowego Kotleta)
4. Wystraszyłaś się, napisałeś podanie o Unbana więc zależy ci na tym Serwerze, co może wskazywać na to iż nie będziesz więcej używac niwdozwolonego oprogramowania w postaci cheatow.
5. W mojej propozycji odpuszenia w części kary mam na myśli ze przy następnym banie zostanie dolozona reszta kary. Mam też na myśli mojego bana i to jak i przez co go zdobyłem. Ja nie mam wpływu na to co się stanie ale masz moje poparcie,tylko pamiętaj nie Używaj więcej czegoś takiego,jak chcesz ,, urozmaicenia " To polecam OptiFine, chodź nie używam tego zbyt często. Przemysl ci zrobiles i weź moje słowa do serca. ( czekam na słowa krytyki od Administracji) Pozdrawiam serdecznie, Sojowy
Znaczy, mi zalezy bo jednak mało spotykałem takich serverow co jest plugin na Mobspawnery, Właśnie chciałem zrobic shulkerownie wiece : ) chcialem sprzedawac taniej ludzia żeby mogli sie cieszyc grą być takim Pomocnikiem który może ci w kazdej chwili dac np jedzenie itd
To nie jest wytłumaczcie, jeśli jest mało takich serwerów to tym bardziej nie powinieneś używać czegoś takiego jak czity
Cheaty to cheaty, na nie nie ma wytłumaczenia zwłaszcza jak mają rozwalać ekonomię serwera (która już i bez tego ledwo żyje przez błędy z początku edycji).

unban nieprzyznany, zostało Ci coś około 25 dni bana jeszcze.

@zamykam
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości