Ankieta: Czy uważasz że nadaje się na Helpera ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
63.16%
12 63.16%
Nie
31.58%
6 31.58%
Neutral
5.26%
1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o rangę Helper
Gracz Sebastian:
Pomocny
Czasami wpada w kłótnie
I bardzo długo gra na serwerze.
A tak ode mnie to lubię Cię.

Jestem za żeby dać ci okres próbny.
                          [Obrazek: giphy.gif]

Jestem na tak,bo moge. Nie chce mi sie rozpisywac....Pozdrawiam internety.
Absolutnie nie XD Chamówa, kumplowanie się z haxami,pyskowanie administracji i wyzywanie się z graczami, właściwie to chwalenie się ile to banów nie dostałeś :D Pyk, na nie, żegnammmm
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Powiedziałbym coś ... Wolę już więcej nie gadać bo źle się to może skończyć ...
Uderz w stół a nożyce się odezwą :D Nie interesuje cie helper bo się na niego nie nadajesz. Przeszłym zachowaniem pokazałeś jak bardzo masz wywalone na opinię innych i jak sobie lecisz w kule z administracją :) Skoro nawet Jaquba zauważył, że się zachowujesz po chamsku to coś w tym musi być. Żeby być helperem trzeba się kierować głównie dobrem serwera a nie swoim.
Wypunktujmy skoro tak bardzo chcesz:
Dużo osób cie lubi - nie, wszyscy zgodnie odetchnęli z ulgą jak dostałeś bana i mnóstwo osób się cieszyło :)
Zabijanie graczy - wciąż pamiętam twoje okradanie graczy na endzie a potem ściemnianie że przecież sami chcieli i że to survival,
Kumplowanie z haxami - było, a jakże, joanna na bank pamięta jak próbowała się pozbyć jednego haxa z serwera z którym tylko ty rozmawiałeś mimo że administracja kazała Ci go zostawić w spokoju?
Obrażanie graczy - to już nawet się nie będę wdawał w szczegóły bo przykładów jest tyle że bania mała.

I szczerze to mam wyjątkowo wywalone czy ty mi wierzysz, każdy ma własne oczy i widzi jak się zachowujesz, a skoro jak mówiłem sama administracja zauważyła jakie z ciebie chamidło to tym bardziej coś jest na rzeczy :) I nie, nie pozdrawiam.
#LudzieKtórzyNiePotrafiąSięPrzyznaćDoBłęduIżycieIchZweryfikujeXDD
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Nie, *****.

Załączone pliki Miniatury

Wybacz OVERKILL czy jak cie tam zwą ale nadal sie nie zgadzam z toba ;)
Jestem na tak. Często cie widzę na serwerze i pomagasz innym graczom, więc myślę, że się nadajesz na helpera
Mimo że nie przepadam za tobą jestem za tym zeby dać Ci na okres próbny. Na tak....
Z racji dość sporej liczby głosów na nie w stosunku do głosów na tak (niektóre na tak się nie liczą z racji tego iż osoby te nie grają praktycznie), na razie nie przyznamy rangi. Możesz spróbować ponownie za jakiś czas.

@zamykam
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Wątek zamknięty