Ankieta: Jesteś za?
Ankieta jest zamknięta.
Tak!
66.67%
4 66.67%
Słaby pomysł, na nie
16.67%
1 16.67%
NEUTRAL
16.67%
1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itemki
Dzień dobry, 
Proponuję przenieść JEDEN itemek czyli przykład glowe, miecz albo kilof z tej edycji na nową edycję. Nie obowiązuje Shulkerboxow, ataków a nawet 2 Itemkow. Jeśli ktos chce przenieść diaxy to może przenieść tylko 1 blok. 
Według mnie to pomoże ,, starym" Graczom w rozpoczęciu przygody. Jest to mała ale jak dla mnie przydatna zmiana
Koksy,refy, Izi strefy!
Jestem sceptyczny odnośnie tego pomysłu. powód jest prosty. Równowaga. Tutaj nie chodzi o to by przenosić itemy. Nowa edycja to jak nazwa wskazuje nowa przygoda zaczynająca się od zera.
Dzięki temu nowi gracze, którzy dopiero zapoznają się z naszym serwerem będą mieli takie same szanse osiągnięcia "elity graczy".
Jedynym wyjątkiem będą tak na prawdę patroni gdyż jako za pomoc dla serwera możemy przenieść ich budynki - oczywiście nie będą posiadały bloków specjalnych (diax itd.), skrzynek obrazów z itemami itd. - Lecz to jest jeszcze w trakcie debaty co z tym fantem Administracja zrobi.
[Obrazek: giphy.gif]
Jestem za zdaniem @Dereten a

Ciekawy pomysł ;D
Jestem na TAK
A czy na nową edycję przenosi się level z mcmmo i/lub godzinki nabite na rangę?
[Obrazek: cqNIOwz.png]
(25 Mar 18, 21:43)4zzazel napisał(a): A czy na nową edycję przenosi się level z mcmmo i/lub godzinki nabite na rangę?

Niestety nie
Koksy,refy, Izi strefy!
Na nową edycję rejestr graczy będzie wyczyszczony, nowa mapa, nowe ustawienia ekonomii itd., to nierealne by jakimś sposobem dawac ,,starym'' graczom ity dające im przewagę.

Zresztą mc dzięki enchantom jest obecnie tak łatwy że starzy gracze zdobędą co chcą w góra 2h.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
(27 Mar 18, 17:21)Fegorath napisał(a): Na nową edycję rejestr graczy będzie wyczyszczony, nowa mapa, nowe ustawienia ekonomii itd., to nierealne by jakimś sposobem dawac ,,starym'' graczom ity dające im przewagę.

Zresztą mc dzięki enchantom jest obecnie tak łatwy że starzy gracze zdobędą co chcą w góra 2h.

Chodzilo mi o glowe JAQUBY nie l miecz,zbroje czy coś
Koksy,refy, Izi strefy!
itemków NIE DA SIĘ przenieść ze starej edycji (najwyżej budynki)

@zamykam
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości