Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czm mam bana?

1. Nick (w grze): KittyAF

2. Nick (osoby, która dala bana): Matijasso

3. Powód dostania bana (PEŁNY): cheaty

4. Wytłumaczenie (dlaczego sądzisz, że to nie słuszny ban): hmm... może dla tego ,że wbijam se na serwer chodzę za Cytryną i nagle mam bana za cheaty... a nawet nie podano jakie (a haxow nimam :3)

5. Podaj nicki osób, które widziały przebieg sytuacji związanej z banem: eee... nw tylko ja i Cytryna
Witaj KittyAF!

Obserwowałem Ciebie oraz Cytryne podczas gry i zauważyłem:
1. Kopaliście prosto w stronę skrzynek co oznaczało dla mnie X-Raya (opuszczona kopalnia)
2. Gdy Ty przeteleportowałaś się do Cytryny, w ułamku sekundy poleciały ataki w jej stronę o bardzo szybkiej prędkości ataku co oznaczało dla mnie Kill-aurę
3. Bardzo szybko się poruszaliście, a nie miałyście odpalonej mikstury na szybkość, ani nie było w pobliżu żadnego beacona.

Tyle z mojej strony. Myślę że odpowiedziałem Ci na twoje pytanie "Czm mam bana?"

Pozdrawiam : )
no to może Cytryna cos ma ja tylko za nią łaziłam :v (z czego tez mnie zdziwiło ze zabila mnie na 3 hity z łapki :P)

chociaż nie sadze bo optifina zainstalować nie umiała XD
Tylko że to ty po przeniesieniu się do niej ją zabiłaś.
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
(02 Apr 18, 22:39)Riffter napisał(a): Tylko że to ty po przeniesieniu się do niej ją zabiłaś.

bo zaczela mnie z lapki walic ;-; a ja chciałam ja tylko odepchnąć (miała 1 serce) Skype :I
A jak wytłumaczysz bardzo szybką prędkość biegu twojej postaci?
(02 Apr 18, 22:42)Matijasso napisał(a): A jak wytłumaczysz bardzo szybką prędkość biegu twojej postaci?

nw mi się wydawalo ze zwyczajnie biegne XP papatki :3
Okej w wyniku rezygnacji z dalszego przebiegu rozmowy, stwierdzam że BAN zostaje. Do zobaczenia za 30dni bądź wcale ; )

@zamykam
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
Wątek zamknięty