Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za ''wykorzystywanie błędu gry''
1.Dominik
                                            2.Riffter(MÓJ ULUBIONY GAMER).
                                            3.''Wykorzystywanie błędów/bugów''. 
                                            4.Uważam,że mój ban jest niesłuszny,ponieważ nie przypominam sobie,żebym ''przenosił kilof z konkursu''.
                                            5.Brak świadków...#Smutek
No to ja Ci przypomnę:

Dominik /warp konkurs
Dominik /konkurs
Dominik /home xd
Dominik /konkurs
Dominik /warp konkurs
Dominik /home xd
Dominik /konkurs
Dominik /warp konkurs
Dominik /home xd
Dominik /konkurs
Dominik /warp konkurs
Dominik /home xd

Twoim zdaniem to normalne zachowanie z rzędu?
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
Co do 5. Nie masz racji

1:01 - Twożenie kilofu (enchanty)
3:32 - Zbugowanie Kilofu
4:56 - Weryfikacja Enchantów (Ten sam kilof co na początku)
Link do ss : [tutaj]
[url=https://imgur.com/a/SLfj7Fj][/url]
I z gościnnym Wystąpieniem @Kodriarth
Byłem świadkiem tego zajścia i Jestem Za Rifter i Dominic
Chłopaki...uśmiałem się w ch**-jestem w sumie pod wrażeniem i jednocześnie zaszokowany co komputer/gry robią z człowiekiem.Widzę,że Wy chyba urodziliście się z kodeksem.Ja tam mam w to wyjeb*** w to,czy mam bana,bo moje życie toczy się tak samo,a nawet lepiej.
Kolega Dominic niech zostanie reporterem jak lubi byle gówno nagrywać :V...
''Twoim zdaniem to normalne zachowanie z rzędu?'' Ja nie widzę nic w tym dziwnego.To może Twoim zdaniem normalne jest to,że latasz za mną jak jakiś pies przez 10-15 min. lub czytasz czyjąś rozmowę ?... Zawsze wiedziałem,że masz życie smutne,ale nie wiedziałem,że do tego stopnia.
...to jest tylko gra (lol)
Jak ty lubisz pyskować co nie?

I jak mówisz że masz tak wyjebane na to czy masz bana czy nie to czemu napisałeś odwołanie od bana? xD
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
(21 Apr 18, 22:20)Kodriarth napisał(a): I z gościnnym Wystąpieniem @Kodriarth
Byłem świadkiem tego zajścia i Jestem Za Rifter i Dominic

Ja wiem co robię i co zrobiłem...Chyba nie trzeba być inteligentną osobą,żeby wiedzieć,ze to odwołanie jest napisane dla beki... przeniosłem 3-4 ity,a Pan Reżyser i Kolega NoLife filmy kręcą o tym :V  #FameDojebany

Riffter...weź przeczytaj to ''odwołanie'' jeszcze raz i zobacz jak jest napisane....
Co komputer/gry robią z człowiekiem ? hmmm..... no nic nie robią w tym przypadku. Każdy kto ma stanowisko administracujne w serwisie GrySkyWare jest za coś odpowiedzialny w tym trzymanie porządku czy wyłapywanie osób, które nie potrafią normalnie grać. Po to jest regulamin by go przestrzegać. Ja również mam to gdzieś czy będziesz grał czy nie. Chociaż nie.. ciesze się, że osoba taka jak Ty została zbanowana bo jak "Polskie prawo karze za kradzieże, zabijanie, gewałty itp." to ja karzę ludzi na grze za łamanie regulaminu ponieważ to jest moje małe państwo, a Ty tylko jesteś obywatelem.

Dla pocieszenia dostajesz bana również na forum za wulgaryzmy oraz obraza administracji. Patrząc na Twój sposób łapania bana to i pewnie zaraz jak małe ślepe dziecko polecisz na Discorda szukać "sprawiedliwości" gdzie przez to poniosą Cię emocje i również tam wyłapiesz bana ;)

Są dowody na to, że złamałeś regulamin i tu dyskusji nie ma.

@Tematy wyjaśniony
@odrzucam
@zamykam
[Obrazek: giphy.gif]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości