Ankieta: Czy myślisz że nadaje się na Helpera?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
13.33%
2 13.33%
Nie
33.33%
5 33.33%
Neutral
53.33%
8 53.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Helpera
Ranga na serwerze: stone (ale na poprzedniej edycji był iron)
Powód chęci bycia Helperem: Pamiętacie że kiedyś byłem helperem? A pamiętacie moje włamania na konto? Tak, to Przeszłość. Teraz powracam jako ktoś zupełnie inny, już nie jako ZzOlozZ tylko jako JaneGG. Proszę dajcie mi tę ostatnią szanse, proszę. Przepraszam za tamto, wybaczcie. Chciałbym zostać helperem z chęci pomocy innym, starszym jak i nowym graczom w grze.
Nie posiadam mikrofonu ale na Discord moge siedzieć.
Moge spędzać ok. 2 godzin. (zależy od dnia)
Dodatkowe informacje: Witom wszystkich, nazywam się Jan i chciałbym zostać Helperem na tym serwerze. Nie najgorzej buduje i prawie zawsze jestem miły i uczciwy.

Nie bijcie mnie dlatego że to już 3 podanie...
Na tamtych dwóch dostałeś ode mnie tak, teraz się waham, właśnie dlatego że robisz taką masówkę a przy krytyce piszesz, że jednak rezygnujesz i już nie chcesz.
Chętnie bym się zgodził, ale musisz się podeprzeć jakimś zaangażowaniem
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Trzecie podanie i mam trzeci raz być na nie? Chyba trochę tak.. :D
Nie wiem co mam napisać, naprawdę. Do trzech razy sztuka? A może, że trzecia szansa to już przesada?
Poprzednie dwa razy utwierdziły mnie w przekonaniu, że muszę się słuchać swojej intuicji.
Chociaż, na początku przed tymi włamaniami i dziwnymi sytuacjami nawet miałam przyznać, że się pomyliłam, ale koniec końców miałam rację.
Tym razem też byłabym na nie, ale może powinieneś dostać 2 tygodnie próby na ostatnią szansę, w końcu jak masz dostać to lepiej teraz na pół-edycji niż jak ruszy wszystko..
Kończąc jestem na NEUTRAL, niech reszta administracji zdecyduje czy dać Ci kolejną szansę. :)
“When the snows fall and the white winds blow,
the lone wolf dies but the pack survives.”
Nie bardzo mi to pasuje :/ Byles Helperem dostales perma bo jakis koles wbil Ci na konto odbanowali Cie dostales go z powrotem - okej jakos ujdzie ... Ale drugi raz juz nie . Sytuacja sie powtorzyla - wbil Ci ktos na konto i znowu sie zlitowali ... Tak troszke nie fair nie sadzisz ? Wyloze 100 zl ze mi by tak nie dali . Na NIE wybacz ...
Tylko zmień hasło. Na tak
Koksy,refy, Izi strefy!
Twoje zaufanie mocno upadło przy pierwszym wyczynie. Mimo to dostałeś szanse. I co się wydarzyło ? Dosłownie to samo drugi raz..

Nie chce sie patrzeć wstecz co kto kiedy zrobił. Gracz jeszcze przejdzie, a Ty byłeś helperem.
Jesteś nieodpowiedzialny i nie chce dawać takiej osobie komend, które może wykorzystać osoba trzecia z Twojego konta.

Jestem na NIE
[Obrazek: giphy.gif]
Neutral.
Na nie (źle mi się kliknęło), temat wyczerpany wyżej :*
Byle do wakacji! :lol:
Większość głosów na NEUTRAL i NIE, podanie odrzucone.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Wątek zamknięty