Ankieta: Kidmod
Ankieta jest zamknięta.
Tak
50.00%
9 50.00%
Nie
38.89%
7 38.89%
Neutralny
11.11%
2 11.11%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FreeBuild Podanie na KidModa
Ranga na serwerze :  Weteran
Powód chęci bycia kidModem:  Byłam już kidmodem, znam komendy itp
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord. Jestem na discordzie cały czas praktycznie, słuchawki i mikrofon mam
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Zazwyczaj po 2/3 godziny ale zdarza się że i dłużej będę mogła siedzieć.
Dodatkowe informacje: Gram na serwerze już dłuższy czas, znam większość administracji, pomagałam Kodriarthowi przy minigrach. I w sumie nie wiem co mam dalej napisać. Ale mam nadzieję że mnie przyjmiecie z powrotem <3 
Od Kodiego Dla joasi na Tak
No nie wiem, nie wydaje mi się że powinnaś (Nie) odzyskać KidModa
No a więc chyba tak ;)
                          [Obrazek: giphy.gif]

Z tego co zauważyłem, nie ma Cię po 3/4h na serwerze. I co do powodu chęci bycia KidModem nie jestem przekonany.
No ja tu się rozpisywać nie będę

Na NIE
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
Neutral.
Wiek jest bardzo dużo. Ogarnięta.

Na Tak!
Nie byłaś jakoś niesamowicie długo kidmodem i nie rozumiem dlaczego miałabyś wrócić właśnie na to stanowisko. Tym bardziej mam ku temu wątpliwości po tym jak miałam okazję na własnej skórze odczuć Twoje skłonności do kontrolowania wszystkiego i wszystkich. I nie będzie to chyba dla nikogo zaskoczeniem, jeśli dodam, że Twoja osoba wprowadza naprawdę dużo zgrzytów między członkami administracji. Ja zdecydowanie wolę mieć spokój, więc chyba wszyscy którzy chociaż trochę zdążyli mnie poznać wiedzą jakie jest moje zdanie. Kidmod? Nie.
“When the snows fall and the white winds blow,
the lone wolf dies but the pack survives.”
Wyrzucić Cie z kadry zawsze można, więc nie widzę powodu żeby nie dać kolejnej szansy. Jedyna wątpliwość to Twój temperament i spiny które widziałem z częścią reszty administracji, więc dopóki to będziesz trzymać na wodzy to chyba spoko
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Nie zrozumcie mnie źle, są jej wady i pozytywy. Neutralny
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości