Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SkyBlock - BetaTesty or not ?
#1
Serce 
[Obrazek: 669ae7ab3e94a8f3a0e192e63da4ec02.png]


Większość osób wtajemniczonych jak i Ci, którzy są spostrzegawczy wiedzą, że na naszym serwerze Gry-SkyWare.pl powstał tryb SkyBlock.
Działa już od jakiegoś czasu, przeszedł on sporą modernizacje pod kątem systematyki gry oraz dodania działu dla tego trybu w którym obecnie się znajdujesz i czytasz jeden z ważniejszych tematów.

No ale do rzeczy!

"SkyBlock - BetaTesty or not?" 
Sam temat stawia znak zapytania w jakim położeniu się znajdujemy. Od strony Gracza można już grać, sprawdzać i dodawać swoje własne pomysły. A dla Administratora?
hmmmmm... trudno powiedzieć. Admin zawsze coś robi.. psuje, naprawia, dodaje, usuwa. Praca pełną parą!

Obecnie korzystamy z najnowszego pluginu SkyBlock'a, jednakże są informacje o powstawaniu nowszej wersji, która troszkę zmienia plugin. Po za tym znajdzie się jeszcze trochę pracy przy której po prostu trzeba poświęcić czas. Sam fakt że tryb jest ukończony w 95% napawa mnie dumą, a za pomoc którą serwer otrzymał od Graczy jak i obecnych Opiekunów Skyblocka będę po WSZE CZASY wdzięczny ;)

Mimo to uważam by SkyBlock był nadal otwarty jako Beta do testowania trybu.

Zmiana na nowszą wersje spowoduje wymagany reset mapy - co za tym idzie, od nowej wersji wszyscy zaczniemy od nowa i to jest nieuniknione. 
Do tego czasu naszym głównym zadaniem jest poprawa Trybu oraz przygotowanie już gotowej paczki na nową wersję.

Prócz już zapisanych na mojej magicznej liście prac do wykonania. Was proszę o pomoc. Robimy to nie dla siebie, lecz dla Was. 
Więc do Was należy najważniejsze zadanie!

Testowanie, Opinia, Propozycje

Temat jest otwarty na dyskusje. Tutaj możemy omawiać wszystkie sprawy, które możemy rozwiązać wspólnie.
Wszystko będzie brane pod uwagę i analizowane. Jeszcze wygodniej i sprawniej praca by szła gdybyście swoje propozycje pisali już w gotowym dziale Propozycje/Problemy/Pytania wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ!


Do dzieła!  1f44a
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości