Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o unbana
Nick: (Komandos619)
Nick: (Dominic_2000)
Powód: Dostałem pod moją nieobecność Bana za X-ray.
Wytłumaczenie: X-raya nie posiadam z takowego powodu że nie lubię oszukiwać. skrzynie diamentów posiadam długo trwałym pobytem na serwerze gdzie prawie non stop siedzę w kopalniach na mapie: surowce(najczęściej) i normalnej surviwal(czasem). 2 sprawą jest to iż nie potrafię za bardzo modować tej gry i wgranie moda Optifine sprawia mi nie lada problem (choć mod ten podobno jest prosty jak budowa tzw "cepa").
Podaj nicki osób, które widziały przebieg sytuacji: nie ma takowej w przedstawionej sytuacji 
Odpowiedz
(24 Jun 18, 16:52)komandos619 napisał(a): Nick: (Komandos619)
Nick: (Dominic_2000)
Powód: Dostałem pod moją nieobecność Bana za X-ray.
Wytłumaczenie: X-raya nie posiadam z takowego powodu że nie lubię oszukiwać. skrzynie diamentów posiadam długo trwałym pobytem na serwerze gdzie prawie non stop siedzę w kopalniach na mapie: surowce(najczęściej) i normalnej surviwal(czasem). 2 sprawą jest to iż nie potrafię za bardzo modować tej gry i wgranie moda Optifine sprawia mi nie lada problem (choć mod ten podobno jest prosty jak budowa tzw "cepa").
Podaj nicki osób, które widziały przebieg sytuacji: nie ma takowej w przedstawionej sytuacji 

Dowody:
1) Nos do diaxów [2:15]
2) Nos do złota 1 [4:11]
3) Nos do złota 2 [5:17]
4)SS [imigur]
Dla mnie miałeś x-raya i koniec 
Na nie
Odpowiedz
Dominicu jeżeli tylko chcesz dam ci mój świat z singla. Zobaczysz sobie jak wygladaja moje tunele jak bardzo lecą w górę, w dół i na boki. Ja lecę spontanicznie w każdą stronę. skoro uważasz że mam no to uważaj, to twoja decyzja, a ja nie mam na nią wpływu.

Pozdrawiam :)
Odpowiedz