Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana
1.Matixo55
2.Prawdopodobnie Dominic_2000
3.Celowe wyszukiwanie bugów
4.Pierwsza kwestia nie dostałem ostrzeżenia ani nic, przede wszystkim karanie czegoś takiego jest absurdem, pomagam wam znajdując błędy i je ZGŁASZAJĄC więc nie wykorzysta ich bez poinformowania ktoś inny. A co do samego bana nie widze w moim zachowaniu CELOWEGO wymuszania, przed otrzymaniem zgłosiłem na /helpop 2 przypadki 1 gdy po CRASHU mc wyszedłem za tor /elytra co jest sytuacją zupełnie losową i 2 gdy przechodząc z /elytra na /arena została mi ona w eq (oddałem dominic_2000). W związku z tym proszę o rozpatrzenie tej sprawy.
5. Wszystkie zgłoszenia są na /helpop a sam ban widział Dominic_2000 i Gunora
Odpowiedz
Dostałeś kilka ostrzeżeń które zignorowałeś, widzieliśmy co robiłeś np. podpalając się i teleportując się na elytre gdzie chciałeś zginąć i nam to zgłosić pewnie i jeszcze wiele innych przypadków jak chciałeś bugować inaczej, ban Ci zostanie... Masz 2 dni może przemyślisz że szukanie na siłe nie jest dla Ciebie korzystne bo nic z tego dobrego nie będziesz miał.

I ciesz się że to są TYLKO 2 dni bo myśleliśmy nad dłuższą karą dla Ciebie ;)

Jestem na NIE.
Odpowiedz
Może i nie jest korzystne, ale z 2 strony co WY na tym tracicie?
Odpowiedz
Nerwy...
Odpowiedz
Tracimy czas bo musimy cie pilnować zamiast robić np arenke na event lub jakiegoś gracza sprawdzać dostałeś 2 kicki za bagowanie na siłe więc nw o co ci chodzi z tymi ostrzeżeniami
Odpowiedz
np: ja coś robię a ty rzucasz mi mieczyk pod nogi wiedząc ze jestem na AFK i się potem wydzierasz ze administracja zabiera Itemy
np: szukanie Bagów na Trybie MiniGry czyli wchodzenie i wychodzenie z Gry nie 1 raz tylko kurcze min 10-20 razy
np: Próba zabicia się Kaktusem i jak masz pól serca pójście na elytre
np: brani potki na dmg i próbowanie się zabić na niej
Ja jestem na Nie. Dla mnie ban słuszny przynajmniej będę mógł zając robieniem Eventów albo nową minigrą

Pozdrawiam @Kodriarth
Odpowiedz