Ankieta: Czy chcesz abym został weteranem
Ankieta jest zamknięta.
Tak
33.33%
1 33.33%
Nie
66.67%
2 66.67%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólne Podanie na Weterana
Miałem Budowniczego/Architekta
Z opinią to różnie ;)

Pomagałem na frakcjach przy budowie oraz ze trony technicznej.
Oraz na minigrach budowałem kodiemu arenę i aktualnie z Jawmatem na minigrach robimy kolejne mapy do gry.
I w małym stopniu pomagałem Deretenowi na skyblocku. Proponując własne propozycje itd.
Nie miałam nic do Ciebie póki nie zrobiłeś akcji przed opuszczeniem administracji. Nie wiem jak teraz, bo rzadko jestem na serwerzę z powodów osobistych, jeśli pomagasz budować itp, to nie powinieneś się o budowniczego starać? Na weterana jestem na nie niestety
Chyba trochę za krótko byłeś i nie rozstałeś się z rangą na najlepszych warunkach, więc ja też na nie
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Temat już wisi od jakiegoś czau i widzę, że nic się tu nie dzieje.

Jako Gracz nie miałem co do Ciebie żadnych przeciwwskazań. Jednakże sporo namieszałeś w ostatnim czasie posiadająć jakąkolwiek rangę. Uważam, że ranga Cię strasznie zmienia. Nawet jak byłby to weteran. Z doświadczenia spędzonego czasu wraz z Tobą uważam że ranga Weteran też sporo może Cię "wywyższyć".

Kolejną sprawą jest Twój wkład w pracę. Twoje detale budowlane są na prawdę dobre. Mimo budowania nie zabłysnąłeś na frakcjach. Widziałem że chciałeś to jakoś odbić na Skyblocku za co Ci dziękuje. Jednakże to jest mało.

Ranga nie zostanie przyznana
@zamykam
[Obrazek: giphy.gif]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości