Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wywiady z graczami
Tutaj będą prezentowane wywiady przeprowadzane z graczami poprzez komunikator Discord, pierwsze wpisy już wkrótce :)

Z racji zaczęcia swojej ,,kariery'' w przeprowadzaniu wywiadów, pierwsze 3 będą raczej nie najlepiej zredagowane-przeprowadzone (choc tragedi nie ma :) ), ale dzięki nim, wiem jakich błędów uniknąć. Następne powinny być już o wiele lepsze.
Odpowiedz
Wywiad z graczem (oraz budowniczym) Jawmat3

Fegorathhej

Jawmat3witam

Fegorath :  skoro to wywiad to miałbym pierwsze podstawowe pytanie, jak znalazłeś nasz serwer?

Jawmat3więc tak graliśmy z Dominikiem w nocy i postanowiliśmy zagrać właśnie w minecraft i jakoś na wasz serwer trafiliśmy

Fegorathszukaliscie przez listy serwerów?

Jawmat3tak dokładnie na mclista.pl

FegorathCo zadecydowało że zostałeś dłużej?

Jawmat3fajna atmosfera i sympatyczna administracja

FegorathSkąd chęć zostania budowniczym, miałeś już jakieś wcześniejsze niż na naszym serwerze doświadczenie w budowaniu?

Jawmat3szczerze nigdy nie celowałem w rangę na żadnym serwerze i u was na początku też nie miałem zamiaru być nikim więcej niż graczem ale przekonała mnie pewna osoba a co do doświatczenia czasem jakieś ambitniejsze projekty powstawały po prostu na singlu

FegorathAle talent jednak masz, widziałem choćby dopiero co zbudowana osadę pod przyszłe eventy, wygląda naprawdę dobrze. Cóż skoro grasz już dość długo to pewnie masz jakąś opowieść, zdarzenie z serwera które Ci szczególnie utkwiło w pamięci?

Jawmat3: wiem świeżo po zostaniu budowniczym ludzie mi gratulowali wtedy czułem pewnego rodzaju satysfakcję że udało mi się coś zrobić by pomóc serwerowi i niedługo po tym zajełem się największym projektem na serwerze czyli budową czarnej perły którą udało mi się skończyć niedługo przed zakończeniem poprzedniej edycji

Fegorath: szkoda że nie udało się przenieść tego statku (swoją drogą chyba niewiele było przeniesione z poprzedniej edycji [Obrazek: f71a48ebe4ebb6c0fb771721248d7523.svg] ) . I ostatnie już pytanie, czy byłoby coś co chciałbyś zmienić na serwerze albo było zmienione przez administrację?

Jawmat3chyba nie serwer w obecnej formie mi się podoba więc raczej niczego bym nie zmienił

Fegorath: Dziękuję za poświęcony czas i do zobaczenia na serwerze[Obrazek: b731b88b6459090c02b8d1e31a552c5a.svg]

Jawmat3ja też dziękuje i do zobaczenia
Odpowiedz
wywiad z graczem tropiciexd , przepraszam za inna czcionkę i brak koloru na ostatnich 3 kwestiach,ale jest jakiś problem techniczny z tym.

Fegorath : Witam

tropiciexd: Hej

Fegorath :Jak trafiłeś na nasz serwer?

tropiciexd: Szukając serwerów na mclista

Fegorath :Co sprawiło ze zostałeś dłużej?

tropiciexd: Atmosfera oraz mili gracze 

Fegorath :Każdy co gra tu co najmniej od jesieni zapewne pamięta Cię że byłeś w administracji, co się stało że już nie jesteś?

tropiciexd: Przez moją głupotę... A dokładniej zrobiłem burzę na Discordzie gdzie byłem arogancki,chamski dla reszty administracji. Przez to otrzymałem degrada

FegorathByłeś także budowniczym z trybu administracyjnego na obecnych frakcjach, czy jest jakaś budowla którą możesz uznać za szczególnie udaną?

tropiciexd: Ja głównie dekorowałem niż budowałem. Ale jest pewna budowla a mianowicie Ruiny goblinów gdzie dość dużo czasu poświęciłem na budowę oraz na same detale

Fegorath :Skoro tak upodobałeś budowanie, czy jest jakiś projekt nad którym dopiero pracujesz, jeśli tak czy mógłbyś go opisać?

tropiciexd: Nie

Fegorath : ok, czy jest cos co byś chciał aby się zmieniło na serwerze?

tropiciexdZmiana regulaminu by się przydała

Fegorath :Dlaczego tak sądzisz i co miałoby sie tam zmienić?

tropiciexdDodałbym do regulaminu karanie graczy którzy robią pułapki w których giną gracze. Dlaczego? Ponieważ przez to tracicie graczy

Fegorath :Ale czy zabijanie także innych, nie jest w jakiś sposób istotą trybu survival?  

tropiciexdOwszem... Ale właśnie przez to tracicie graczy z serwera. A raczej chcecie tego uniknąć ;D
Ja bym karał graczy którzy by robili pułapki na innych graczy
Ale to tylko moja opinia [Obrazek: b277c5ffb43011a356200198cf76b22d.svg]

Fegorath :Administracja po miesiącach na rozdrożu wybrała takie działanie, widać być może bardziej opłacało sie dla graczy i serwera, ale jaką drogę myślenia obrała to trzeba się pytać administracji wysokiej (konwentu) [Obrazek: b277c5ffb43011a356200198cf76b22d.svg] . Kolejne pytanie, skąd pomysł na nick, i czemu nie tropiciel jak to wielu zdarza się przekręcać? 

tropiciexd: Oł... Tutaj naprawdę nie jestem w stanie odpowiedzieć...
Ponieważ kompletnie nie pamiętam dlaczego taki nick wymyśliłem

Fegorath :Chciałbyś jeszcze kiedyś być ponownie w administracji? Jeśli tak to czemu?

tropiciexd: Jeszcze raz można spróbować ;D A tak dokładnie chciałbym zostać Helperem ponieważ sprawdzałbym nowych oraz aktualnych graczy czy nie mają cheatów. I na serwerze byłbym codziennie i to bardzo dlugo ,5-20h Dziennie

Ale obawiam się że szans na rangę nie mam [Obrazek: 4dc13fd52f691020a1308c5b6cbc6f49.svg]

Fegorath :Sądzisz że administracja wybaczy dawne winy (robienie sobie obiektów badań psychologiczno-manipulacyjnych z ludzi, chamskie zachowanie,
być może  sztuczny, głód władzy i pomiatanie innymi z tym związane,) , czy już raczej nie ma na to szans?

tropiciexdRaczej nie mam szans. Ale będę próbował oraz walczyć do końca

Fegorath :Jak to mówią czas goi rany. Który tryb jest Twoim ulubionym i czemu?

tropiciexd:  Zdecydowanie Freebuild. Ponieważ jest to survival z dodatkami oraz dość dużo graczy tam siedzi

Fegorath :Z racji że jesteś już u nas na serwerze co najmniej od kilku miesięcy, to czy masz jakieś ciekawe wspomnienia z tym związane, jaką anegdotę?

tropiciexdNajbardziej pamiętam gdy robiłem magazyn z Kacprem przy czym na serwerze był bug
Nie mogliśmy zrobić równo magazynu i po drugiej stronie było krzywo albo nie było symetrycznie
A bug polegał na tym że Ja widziałem drugiego gracza ale on mnie już nie widział
A gdy się wylogowałem i zalogowałem
To odwrotnie
Pamiętam także jak z Joanną odpalaliśmy fajewerki oraz maszynę do fajewerek na mojej działce podczas sylwestra 2017/18

Fegorath :Czy dobrze pamiętam że podobną maszynę do fajerwerek udało Ci się zrobić w ruinach zamkowych zbudowanych przez Lolikę?

tropiciexdNo niestety Ci się pomyliło ;D Ja wykonałem lochy w ruinach.
Powinieneś je pamiętać [Obrazek: b731b88b6459090c02b8d1e31a552c5a.svg]
Fegorath :A to widać ktoś inny jednak te fajerwerki przygotował, a lochy pamiętam [Obrazek: b731b88b6459090c02b8d1e31a552c5a.svg] Jak sądzisz, lepiej jest zostawić jeszcze na parę miesiecy nieruszony
np. frebuild na wersji 1.12 czy też wyczyścić go, dać zbudowany nowy spawn i wstawić nowa mapę już na wersję 1.13 ?
Jak widzisz to jako gracz?

tropiciexdNajlepiej jeszcze zostawić.nic nie zmieniać
Ale i tak w końcu trzeba zrobić dużą zmianę

Fegorath :Cóż to w końcu miała być pół-edycja przechodnia by wykluczyć błędy zasiedziałe po starej maszynie a jednocześnie zrobić przejście do 1.13, póki co, szybko chyba to przejście nie nastąpi, trzeba czekać na wyjście pluginów do 1.13 i samą decyzje że przechodzimy. I chyba czas na jakieś ostatnie pytanie, może , luźne ,niezwiązane z serwerem a mianowicie czy masz jakieś hobby?

tropiciexd: Przyroda oraz ich mieszkańcy a mianowicie uwielbiam jak mnie otaczają dzikie zwierzęta

Fegorath: Wypada mi zatem życzyć częstego obcowania z naturą i przyrodą :smiley: , dziękuję za ciekawy wywiad, do zobaczenia :smiley:

tropiciexd: Nie ma za co :smiley:
Odpowiedz
Fegorath: Witam w naszym studiu, a oto nasz dzisiejszy gość Tokye

Tokye: Cześć

Fegorath: Myślę że to pytanie stanie się standardem, ale sądzę też że warto o to pytać każdego. Jak trafiłeś na nasz serwer?

Tokye: Przeglądając strony internetowe

Fegorath: Co zadecydowało że zostałeś u nas na dłużej?

Tokye: Najpierw poznałem się z Loliką i Riffterem, ,,polubiliśmy się'' . Przychodząc z dnia na dzień poznawałem ciągle nowych graczy. Miałem jakąś wizję dot. grania tu. Głównie przekonał mnie klimat. Administracja w umie nie pokazywała tej wyższości, była na równi z graczem, chociaż ceniła sobie szacunek. Gracze w większości byli super.

Fegorath: Cóż w końcu przyświeca nam jako serwerowi od paru lat nasze motto, od graczy dla graczy. :) W samej grze interesuje Cię budowanie, czy walka i exploring? Czy wręcz te trzy?

Tokye: Budowanie i exploring bez tej walki. :)

Fegorath: Skoro budowanie, to może opiszesz jakiś swój projekt planowany lub już zbudowany?

Tokye: Pracuję nad zrobieniem ,,łąki'' w górze.

Fegorath: Planujesz może w przyszłości zostać budowniczym?

Tokye: Brakuje mi sporo do tego, lubię perfekcję, jeżeli próbuję czegoś nowego i to nie wygląda jak powinno, szybko się poddaję.

Fegorath: Więcej wiary w siebie a kto wie co uda się zbudować ;) . Czy odwiedzasz inne tryby, jak np. minigry? 

Tokye: Tak, ale nie ma za bardzo z kim grać  :(

Fegorath: No cóż parę dni temu otwarto tam paintball który miał ładną frekwencję dzisiaj, więc myślę że powoli się to zmienia. :)  . Czy chciałbyś aby wprowadzono jakiś inny, nowy serwer?

Tokye: Byłem na mapie paintballa już wcześniej :D   , raczej nie, dla mnie to i tak jest ich już za dużo; najbardziej jestem przywiązany do Freebuilda , na Działkach niekiedy coś tam zrobię, a na SkyBlocku brakuje współgraczy.

Fegorath: Niedługo uruchamiamy sporą reklamę więc frekwencja powinna się polepszyć (patrząc po ubiegłych latach i bez reklamy we wrześniu bywa więcej ludu - przyp. red.) ;) 
I ostatnie pytanie skąd pomysł na nick?

Tokye: Hmm... sam nie wiem. Przyszło mi do głowy i tak już zostało. Z założenia miało to być coś z Japonii. Chciałem mieć nick który będzie inny od wszystkich.

Fegorath: Mi kojarzy się z Tokio, podejrzewam że innym też :) Nasz wywiad dobiegł końca, także dziękuję za poświęcony czas i do zobaczenia :)

Tokye: Nawzajem :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości