Ankieta: Przyznać rangę?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
72.73%
8 72.73%
Nie
18.18%
2 18.18%
Neutralny
9.09%
1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólne Powrót :D
Witam, mnie pewnie już znacie... Mówię o admie... Gracze nie wiem. Chciałbym wrócić do zespołu.
Range utraciłem, ponieważ nie mogłem grać (zakaz rodziców ze względu na egzamin gimnazjalny... oraz zepsucie się komputera. Kompa mam już sprawnego wiec chciałbym wrócić) 

Mam 16 lat
Posiadam mikro oraz dc
Ranga Weteran (utracona KidMod)
Znam wszystkie komendy ( chwila przypomnienia i mam w jednym palcu)
Chęć bycia znów w admie (nie mówię, że muszę wrócić do KidMod'a) to chęć wsparcia serwera... Można powiedzieć, że mam już doświadczenie, więc dużo mogę pomóc. Bez obaw jeśli nie zostanie przyznana mi ranga to i tak będę grać i pomagać...

Proszę o głosy pozytywne... Negatywne mniej mile widziane, ale również chciałbym zobaczyć (proszę jednak wyjaśnić w komentarzu dlaczego taka decyzja)

Dziękuję za wszystkie komentarze i głosy oraz za zwrócenie uwagi administracji na ten wątek :D

Decyzję o rodzaju rangi (help, kid) powierzam admie
Мы несем последствия наших действий
Jestem na Tak, z tym że jest nas i tak już dość, wiec byś musiał poczekać aż będzie potrzebny dodatkowy człowiek w admie, albo aż zwolni się jakieś miejsce. (joanna94 też nie jest przywrócona z tego powodu) No chyba że dział kadrowy Konwentu zdecyduje inaczej i coś tam znajdzie.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
dla mnie max na helpera ale na tak ;)
zdaje sobie sprawe z tego ze jest zbyt duzo admy... wiec rowniez nie oczekuje cudow... dzieki chlopaki za pozytywne odpowiedzi :D
Мы несем последствия наших действий
Jestem na nie.
Jestem na Tak :D
@odrzucam
@zamykam
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości