Ankieta: Czy chcesz abym wrócił na swoje stanowisko?
Ankieta jest zamknięta.
tak
100.00%
3 100.00%
neutralny
0%
0 0%
nie
0%
0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólne Podanie na moderatora
Witam jako iż wróciłem do czasów kiedy mogę sobie posiedzieć na serwerze to chciałbym do was wszystkich wrócić. :D 
Chciałbym więc wrócić na swoje stanowisko :P mam nadzieję że się ucieszycie. [Obrazek: szczerbol2.gif]

Ranga na serwerze : weteran
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord : Oczywiście 
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: 2-3h dziennie, w niektóre dni nawet dłużej.
Mocne tak :D ankiete daj :D
Tak, jasne że tak 1f604
Jeśli dobrze pamiętam decyzję o tym kto ma byc moderatorem podejmuje Konwent. Nie ma na to podania. Ale dobrze że wracasz :)
Chętnie bym napisał "Gogiś <3", no ale niestety moja funkcja nie pozwala mi na tego typu akcje. :D

Jednakże, rozmowa odbyła się już jakiś czas temu o Twoim powrocie, więc tutaj chyba nie muszę pisać iż Twoje podanie zostało przyjęte.
Mimo to na rangę moderatora musisz się postarać. Przez Twoją nieobecność uwiecznione Weteranem w kadrach Administracyjnych wiele się zmieniło jak i istnieją pewne warunki.
Nie było by fair awansować Cię na Moderatora, na którym jest Riffter pracując z nami cały czas.
Dlatego też obejmiesz funkcję KidModeratora. Następnie Twoje zaangażowanie lub nie pokaże nam czy zasługujesz na Moda.

Reszta informacji na Discordzie

@przyjęte
@zamykam
[Obrazek: giphy.gif]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości