Ankieta: Twój głos
Ankieta jest zamknięta.
Tak
75.00%
6 75.00%
Nie
12.50%
1 12.50%
Neutralny
12.50%
1 12.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólne [Helper] (Survival)
Gwiazdka 
Ranga na serwerze : Gracz
Powód chęci bycia helperem: Bo mi Riffter wierci dziurę w brzuchu (Nonapisznoweźnapisznacoczekaszkiedywkoncutozrobisz) A tak dla sprecyzowania, gram często, ogarniam prawie co gdzie jest, po co, dlaczego, w jakim celu i z jakiego powodu. Podobno jestem czasami pomocna i będzie to mój główny argument.
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Tak
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Do świąt wieczory, po nowym roku myślę że po pół dnia albo i więcej, dziennie. (Nie mam na razie życia więc mogę sobie pozwolić)
Dodatkowe informacje z życia wzięte: Lubię naleśniki. Kocham mojego kota Manię i ogólnie uwielbiam żreć ser (serożerca na mnie pewna osoba woła). Od czasu do czasu zbuduję coś co się na ogół podoba ale to żaden talent nie jest. Uwielbiam układać puzzle, czytać kryminały (ulubiona ma seria dotyczy Dr. Davida Hunera) Ku uciesze gawiedzi czasami też coś porysuję oraz, o zgrozo, lubię horrory. Jestem niewrażliwa na cierpienie wywołane głupotą a na dzieci wołam kartofle :> (I to w cale nie dlatego że się długo gotują) Kilka osób już zdążyło mnie nie polubić ale co na to poradzić, nie każdemu się dogodzi. Uwielbiam sarkazm i ironię.
Dodatkowe informacje z zakresu minecraft: 
Byłam chyba na każdej możliwej randze od budowniczego, helpera, kida, przez moda, admina i współwłaściciela. Znam komendy używane z pluginów od 1.7 i sądzę że dużo się raczej nie zmieniły, w razie czego jestem pojętna tylko leniwa.
Tyle w temacie. Wszelkie pytania proszę wysyłać w trzech językach okraszone zdjęciami kotów. Dziękuję za uwagę ;)
Peace!
~ Porcelanova
[Obrazek: pezNcI5.jpg]
Jestem na TAK. Widziałem budowle i są naprawdę ładne, jak jest jakiś problem to stara się pomóc. Znajomość komend przydatna rzecz ! :D Czas też na +
Oczko 
No cóż, tam gdzieś Cię widuje.

Pogrywasz sobie wiem, coś tam się starasz pomóc.

Budować też coś tam potrafisz, na discordzie się czasem pogada to sprawiasz wrażenie no "fajnej" osoby.

Generalnie jestem na TAK

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

Jestem Na Tak
Jestem na tak
Ja też jestem na tak, a to się rzadko zdarza.. 1f604
No cóż wyszło tak że mamy kolejnego fajnego człowieka w administracji.

Witamy w ekipie. Zgłoś się do mnie na discordzie.

@akceptuje

@zamykam

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

Wątek zamknięty