Ankieta: Czy jesteś za?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
50.00%
4 50.00%
Nie
37.50%
3 37.50%
Neutralny
12.50%
1 12.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólne Podanie na Youtubera
Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCy6AgI4...UkBatPv0ZQ
Czas gry na serwerze: 2-3h ale będę grał z tego powodu że szukam serwera na live i filmy.
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Mikrofon mam BM-800 jest to dobry mikrofon z dobrą jakością. siedzenie na disc prawie codziennie o ile mi coś nie wypadnie.
Czas który możesz poświęcić na tworzenie filmów: Głównie live na twitch lub na YT.
Programy których używasz do nagrywania i montażu: Nagrywanie- OBS/Fraps. Montaż- Sony Vegas Pro 15.
Sprzęt na którym nagrywasz: Procesor- Intel core i5 nie znam dokładnego modelu. 1.6ghz x4. Karta graficzna- Nvidia GT 740m 2gb. Ram- 8gb. Mikrofon BM-800. Monitory x2.
Dodatkowe informacje: Jeżeli chodzi o mnie to jestem zwykłym 17-latkiem który uwielbia Beatbox i lubi nagrywać oraz streamować. Liczą się dla mnie widzowie którzy nie wyzywają tylko dadzą jakieś miłe słówko oraz poprawią mnie jeżeli coś zrobię źle. Głównie chciałbym osiągnąć w końcu magiczną liczbę 300 subskrybcji. Lubię też marzyć że kiedykolwiek będę miał 1000 subskrybcji. Robię różne giveaway na live kiedy wbiłem 200 subskrybcji dałem 30 zł PSC niby to nic ale jednak. Na 300 subskrybcji planuję kupić 3 kopie gier i rozdać moim oglądaczom.
Jestem na tak
Jestem na nie.
Dlaczego? Ponieważ masz mało filmów, który by nam pokazały Ciebie, to jak to robisz. Oprócz 3 zapisów live'ów są jeszcze takie filmy jak "Moje nowe intro :P", "Nowa seria na kanale" itd. Chcesz na YouTuber rangę na serwerze MINECRAFT, a masz tylko 3 filmy z tejże gry.

P.S. Robisz fajny beatbox :)
Po kilku rozmowach, tego jak planujesz i w jaki sposób nagrywać jestem na tak, zawsze można dać szansę.
jestem na neutralny
Z powodu braku obecności/kontaktu, braku dalszej "chęci".

Podanie ODRZUCAM.

@odrzucam

@zamykam
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości