Ankieta: Podanie na Budowiczego
Ankieta jest zamknięta.
Tak
40.00%
2 40.00%
Neutral
60.00%
3 60.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólne Podanie na Budowniczego
Czas Gry na Serwerze:
Gram tyle ile czas i szkoła mi pozwala
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord:
Tak
Styl w jakim lubisz budować:
Głównie średniowiecze, ale mogę się tez dostosować
Link do tematów na forum z twoimi projektami:
Na forum nie posiadam żadnych projektów
Dodatkowe informacje:
Nazywam się Mateusz, uczęszczam do 8 klasy. Mieszkam niedaleko małego miasta na podkarpaciu. Gram też w Cs Go, ale to tak profilaktyczne jak nie mam już co robić. Lubię budować, zwykle budowałem na serwerach MegaDrop zamki i designe. Grałem też na serwerze Mc.gry-skyware.pl, lecz z upływem lat zapomniałem o tym serwerze i powracam. Jagby mnie ktoś nie znał pod nowym Nickiem to stary nick to mateuszxpompa69. Pozdrawiam
Odemnie jak pisałem

Chciałbym zobaczyć od Ciebie jakiś budynek by stwierdzić czy to co piszesz jest prawdą.
Twój stary nick pamiętam jeszcze jakoś. A zazwyczaj zapamiętuje jak dany gracz coś przeskrobał ^^
Masz plusa za to, że podanie jest w miarę dopracowane oraz nie zapomniałeś i co ważniejsze poprawnie stworzyłeś ankietę.

Dotyczące stanowiska:
Zacząłeś u nas aktywnie spędzać czas, obecnie nie widziałem jak mieszkasz i jak budujesz niemniej to nie decyduje o negatywnym głosie.
Tak jak @Riffter napisał wyżej. Chciałbym również zobaczyć jakieś budynki, które najlepiej by były wybudowane na naszym serwerze. Może czas się za to zabrać? ;)

Obecnie jestem Neutralny. Po otrzymaniu jakiś screenów lub obejrzeniu budynków na serwerze, mój głos może się zmienić ;)
[Obrazek: giphy.gif]
Kojarzę Twój wcześniejszy nick, niestety nie kojarzę Twoich budynków, jeśli już gdy miałeś poprzedni nick nie proponowałem budowniczego to widać budynki nie były jakieś extra. Był to czas gdy sam ,,biegałem'' za talentami budowlanymi, zachęcając co bardziej zdolnych budowniczych do złożenia podania.

Ale też minęło trochę czasu, chyba nawet z pół roku odkąd Cię widziałem ostatnio, przez ten czas mogłeś się podszkolić nawet, bez widoku budynków niestety tego stwierdzić nie mogę. Także póki co neutral i czekam na screenshoty budynków.
Hmm no cóż prawie 2 tygodnie mija a żadnej informacji o budynku nie ma.

Dodatkowo dopuściłeś się drobnych przewinień, bugowania itd.

Na tą chwilę podanie ODRZUCAM.

Może uda Ci się za jakiś czas.

@odrzucam

@zamykam
Wątek zamknięty