Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frakcje Zgłoszenie do rekrutacji na range Helpera
Ranga na serwerze : Gracz
Powód chęci bycia helperem: Chciałbym dostać range Helpera ponieważ uważam że, jest to zabawny serwer z ciekawymi usprawnieniami które są rzadkie w serwerach polskich. Lubie pomagac graczom chce żeby mieli wiekszą frajde na serwerze oraz zachęcać ich do dalszego promowania serwera. <3
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Jezeli nie ma mnie na serwerze to znaczy ze jestem w szkółce :( jezeli nie jestem w szkółce to jestem na Serwerze SkyWare :D
Dodatkowe informacje: Posiadam mikrofon oraz Discorda. :)
Na nie, praktycznie Cię nie widać na serwerze, plus brak ankiety
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Powód chęci bycia helperem: Chciałbym dostać range Helpera ponieważ uważam że, jest to zabawny serwer z ciekawymi usprawnieniami które są rzadkie w serwerach polskich. Lubie pomagac graczom chce żeby mieli wiekszą frajde na serwerze oraz zachęcać ich do dalszego promowania serwera. <3
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Jezeli nie ma mnie na serwerze to znaczy ze jestem w szkółce :( jezeli nie jestem w szkółce to jestem na Serwerze SkyWare :D
Posiadam Discorda. :)
@KruczeQ_YT załóż osobny temat ;)
(26 Dec 18, 23:19)Kleszczlasu napisał(a): Wiek: 16
Dodatkowe informacje: Posiadam mikrofon oraz Discorda. :)

A mam byc 24 h? moze ktos ma czasem rozne problemy i czasem go nie musi byc nie wydaje mi sie zeby ktos byl ciagle w danej chwili dostepny nie bylo mnie nie cale 2 dni bo nie mialem kiedy to sie nazywa zycie geh
worst server
Serio masz 16 lat? Bo coś nie widać. A na serwerze to chyba byłeś tylko ze 2 razy wcześniej i to niezbyt długo i Ty chcesz helpera? Na helpera to bierzemy ludzi którzy są na serwerze od co najmniej kilku tygodni, a nie 2 dni.

W dodatku dalej wstawiłeś nie tak podanie.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Brak ankiety.

Z wszystkich informacji nie grasz na serwerze za długo, nikt Cię nie zna.

Podanie ODRZUCAM.

Może za jakiś czas się uda.

@odrzucam

@zamykam

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

Wątek zamknięty