Ankieta: Twoja opinia
Ankieta jest zamknięta.
Tak
0%
0 0%
Nie
62.50%
5 62.50%
Neutralny
37.50%
3 37.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na pomocnikahttp://forum.gry-skyware.pl/watek-2736.html
Witam, jestem Wojtek. Mam 15 lat. Zgłaszam się na rekrutację na helpera. Moja ranga to: Gracz.
Gram w Minecraft  około 6 lat. Odpowiednie doświadczenie dotyczące rangi helpera raczej mam.
Posiadam dobry sprzęt z mikrofonem oraz discorda.
Na serwerze jestem w stanie przesiedzieć od 1-5h dziennie.
Moja ortografia jest jak dla mnie bardzo dobra ;)
Jeśli chodzi o moje zainteresowania... lubię jeździć na rowerze, lubię w ciepłe dni poleżeć na trawie w skrócie mówiąc - lubię naturę.
Lubię zwierzęta. Najbardziej mojego kota Ferdka.
Często robię łatwe gierki w Scratchu.. lecz ciekawi mnie też program Visual Studio, CodeBlocks.
Na serwerze będę strzegł kultury na chacie, pomagał graczom kiedy mieliby z czymś problem.
Jestem opanowany lecz kiedy ktoś się ze mną specjalnie drażni lub wyzywa to staram się go ignorować/uciszyć.
Liczę na pozytywną odpowiedź
Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia :D
Nick gry: wojtekt
Ankieta dododana

Opinia: Więcej na grze chciałbym Cię widzieć. Czy spełniasz warunek minimum 2 tyg na grze ? Neutralny
[Obrazek: giphy.gif]
(27 Jan 19, 18:53)Dereten napisał(a): Nick gry: wojtekt
Ankieta dododana

Opinia: Więcej na grze chciałbym Cię widzieć. Czy spełniasz warunek minimum 2 tyg na grze ? Neutralny

Gram już 8 dni czyli 2 tydzień. A to wiedzenie mnie... Cóż jeśli ty jesteś mnie nie ma. Jak ja jestem Ciebie nie ma ;/ 
I tak jest w sumie, ale teraz to spotkaliśmy się jakoś :D
zazwyczaj na serwerze jestem ciągle, jedynie te ostatnie dwa dni miałem urlopu trochę wiec z serwera zniknąłem ^^
[Obrazek: giphy.gif]
(27 Jan 19, 19:12)Dereten napisał(a): zazwyczaj na serwerze jestem ciągle, jedynie te ostatnie dwa dni miałem urlopu trochę wiec z serwera zniknąłem ^^

Raczej codziennie na tygodniu po 1h siedzę bo nauka jest to wiesz :P a w weekend do 5h. Moje zgłoszenie bedzie przyjęte?
Trudny wybór.
Nie miałem okazji Cię poznać, więc nie wiem jaką jesteś osobą, dlatego o pewnych rzeczach nie mogę się wypowiedzieć.

Byłeś na serwerze tydzień i jeden dzień, czyli nie spełniasz jednego wymogu. Moim skromnym zdaniem, to nawet jeżeli byłbyś te dwa tygodnie to wciąż będziesz "świeżakiem". Dla mnie jeżeli ktoś jest tutaj miesiąc, to wtedy dopiero powinien myśleć o Helperze.

Dajesz wrażenie kogoś miłego, kogoś kto może pomóc, ale czy to robi? Czy jeżeli byłbyś Helperem, to dałbyś radę wywiązać się z obowiązków? Czy może jednak kiedy byś zobaczył, że ktoś łamie regulamin, to byś spanikował?

Jestem na nie.
Ale to tylko moje skromne i nic nieznaczące zdanie :D
To tylko moje skromne i nic nieznaczące zdanie :D.

Miłego dnia!

(27 Jan 19, 21:42)ZzOlozZ napisał(a): Trudny wybór.
Nie miałem okazji Cię poznać, więc nie wiem jaką jesteś osobą, dlatego o pewnych rzeczach nie mogę się wypowiedzieć.

Byłeś na serwerze tydzień i jeden dzień, czyli nie spełniasz jednego wymogu. Moim skromnym zdaniem, to nawet jeżeli byłbyś te dwa tygodnie to wciąż byłbyś "świeżakiem". Dla mnie jeżeli ktoś jest tutaj miesiąc, to wtedy dopiero powinien myśleć o Helperze.

Dajesz wrażenie kogoś miłego, kogoś kto może pomóc, ale czy to robi? Czy jeżeli byłbyś Helperem, to dałbyś radę wywiązać się z obowiązków? Czy może jednak kiedy byś zobaczył, że ktoś łamie regulamin, to byś spanikował?

Jestem na nie.
Ale to tylko moje skromne i nic nieznaczące zdanie :D

To ile gram nie ma dla mnie znaczenia .Jak rozmawialem z pomocnikiem innym o regulaminy za co można dostać jakie kary to już mam krok do przodu.  Uwierz mi moge się zapoznać z takim serwerem w baardzo krótkim czasie :p Nie udaje kogoś miłego.. może porostu... Lubię być uprzejmym i nie wywoływać konfliktu  :p A jeżeli zobaczę jak ktoś pamięta regulamin omija cenzurę dopisuje  buduje narządy z czym się spotykam na innych serwerach to w odpowiedni sposób go ukarze :p
@kampl70
Jednak trochę mnie przekonałeś :D Może i nie na tyle bym dawał od razu tak, ale trochę zmieniłeś moje myślenie :D
Taka rada: Pograj jeszcze chwilę, a przekonasz się, że będziesz miał więcej głosów na tak :D
To tylko moje skromne i nic nieznaczące zdanie :D.

Miłego dnia!

A więc tak...

Pierwsza sprawa:

- Napisałeś Deretenowi że grasz już tu "Gram już 8 dni czyli 2 tydzień"

Otóż no mylisz bo w momencie gdzie napisałeś że grasz te 8 dni grałeś dopiero trzeci dzień.

Powiesz że to sobie wymyśliłem:

"SkyBot BOT zeszły piątek o 20:25 (tj. 25.01.2019)
 wojtekt pojawił się po raz pierwszy"

Wtedy pojawiłeś się pierwszy raz na lobby więc ciekawe jakim sposobem mogłeś już 8 dni grać.

Od każdej osoby która się decyduje na złożenie podania WYMAGAMY żeby grał te MINIMUM 2 tygodnie i to nie mówię o 2 tygodniach grania sobie i mileczenia, bo wtedy nie daje się zyskać znajomości z graczami.

Druga sprawa:

- No niestety nie widziałem żebyś komuś pomagał, jeśli masz takie osoby to przyprowadź ich do mnie. Jedyne co zaobserwowałem to że jesteś strasznie natarczywy i masz skłonności do spamu, który jak powinieneś wiedzieć z regulaminu jest "szkodliwe".

Trzecie sprawa:

- Brakuje Ci podstawowej cechy i umiejętności jaką jest CIERPLIWOŚĆ. Zauważyłem to dziś gdzie miałem załatwić z Tobą jedną sprawę, napisałeś raz i zamiast poczekać bo mogłem być zajęty to zacząłeś pisać drugi i trzeci raz.

Słowem podsumowania:

- Łącząc to wszystko w jedną całość wychodzi na to że w moich oczach na ten moment nie jesteś dobrym kandydatem na helpera. Niestety ale jestem na NIE

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

(29 Jan 19, 04:05)Riffter napisał(a): A więc tak...

Pierwsza sprawa:

- Napisałeś Deretenowi że grasz już tu "Gram już 8 dni czyli 2 tydzień"

Otóż no mylisz bo w momencie gdzie napisałeś że grasz te 8 dni grałeś dopiero trzeci dzień.

Powiesz że to sobie wymyśliłem:

"SkyBot BOT zeszły piątek o 20:25 (tj. 25.01.2019)
 wojtekt pojawił się po raz pierwszy"

Wtedy pojawiłeś się pierwszy raz na lobby więc ciekawe jakim sposobem mogłeś już 8 dni grać.

Od każdej osoby która się decyduje na złożenie podania WYMAGAMY żeby grał te MINIMUM 2 tygodnie i to nie mówię o 2 tygodniach grania sobie i mileczenia, bo wtedy nie daje się zyskać znajomości z graczami.

Druga sprawa:

- No niestety nie widziałem żebyś komuś pomagał, jeśli masz takie osoby to przyprowadź ich do mnie. Jedyne co zaobserwowałem to że jesteś strasznie natarczywy i masz skłonności do spamu, który jak powinieneś wiedzieć z regulaminu jest "szkodliwe".

Trzecie sprawa:

- Brakuje Ci podstawowej cechy i umiejętności jaką jest CIERPLIWOŚĆ. Zauważyłem to dziś gdzie miałem załatwić z Tobą jedną sprawę, napisałeś raz i zamiast poczekać bo mogłem być zajęty to zacząłeś pisać drugi i trzeci raz.

Słowem podsumowania:

- Łącząc to wszystko w jedną całość wychodzi na to że w moich oczach na ten moment nie jesteś dobrym kandydatem na helpera. Niestety ale jestem na NIE
Serio 25? Nie wiem jak najwidoczniej sie pomyliem z czym innym o tydzien bo mialem podobna sytuacje liczenia tygodni od pewnego momentu i mi sie pomieszalo. No to w sumie gram 4 DNI na to wychodzi :o A ta sprawa.. no to juz tym bylem poirytowany.. klotnia na discordzie wiec.
Raczej rzadko sie to zdarza moze to jeszcze zaobserwujesz.
Malo jest jak dla mnie osob ktore pytaja sie o cos na chacie a jak juz byla,CHYBA wczoraj, to jej powiedzialem co i jak :p, jak sie randomowo tepac ze mozesz odebrac /kit przeczytaj regulamin, jak claimowac..szkoda ze tego nie widziales ale no. Malo tych osob jest mimo to jak moge to jej pomoge.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości