Ankieta: Twój głos:
Ankieta jest zamknięta.
Tak.
71.43%
5 71.43%
Nie.
0%
0 0%
Neutralny.
28.57%
2 28.57%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Helpera
Ranga na serwerze : Gracz
Powód chęci bycia helperem: Jestem skłonny do pomocy, jak i zarówno jestem jedną z niewielu osób, która siedzi do naprawdę późnej godziny na serwerze, więc przyda się też i helper, którego można znaleźć zawsze
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord. - Oczywiście
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Nieokreślony.. będą dni, w których spędzę godzinę na serwerze, jak i te gdzie przesiedzę 8. Zależy od nastroju, aczkolwiek przy komputerze jestem znacznie dłużej więc można mnie ściągnąć jak i złapać choćby na discordzie.
Dodatkowe informacje: Coś na początku zgałganiłem i wysłałem puste podanie, więc wybaczcie za ten missclick ;-;
A co do informacji to większość zawarłem powyżej, mam naprawdę wiele czasu do poświęcenia na grę jak i pomoc na serwerze, nie mam dużego doświadczenia lecz szybko się uczę i z pewnością wykonam swoją pracę jak należy ;)
Witaj, Panie Valson!

Przeglądając wymienione informacje. Jestem skłonny zagłosować na "tak", ponieważ ze wszystkim się zgadzam. Jesteś Aktywną osobą na Discordzie głosowym jak i tekstowym. Odkąd przybyłeś na nasz serwer cały czas Cię widzę. Twoja osoba zapowiada się bardzo dobrze w moich oczach. Przez ten czas poznałem jak pozytywną jesteś osobą i chętnie Cię widzę w ekipie :)
[Obrazek: giphy.gif]
Jestem na tak ciągle CIe widze na serwie. Nie miałam okazji z Tobą pogadać, ale wyglądasz na odpowiedzialną osobę. :P Powodzenia
Trochę za dużo helperów się zrobiło.
Nie miałem okazji. z Tobą rozmawiać, lecz kilka razy widziałem Cię na serwerze. Wyglądasz na kogoś kto jest godny miana Helpera. Tak jak wcześniej wspominałem, trochę za dużo helperów jest, więc jestem na neutral.
To tylko moje skromne i nic nieznaczące zdanie :D.

Miłego dnia!

heleperow nigdy niezawiele xD jestem na tak <3
Minecraft isn't just a game. It's an art form.   1f49c
Odzywasz się, jesteś na serwerze dużo, wydajesz się mieć cierpliwość do ludzkiej głupoty, co się przydaje.
No live for live.
A więc tak:

-Wiek się zgadza.  

-Ranga też się zgadza.  

-Powód no nie jest taki standardowy, coś tam dodałeś więc jest na plus.  

-Czas na serverze fajnie bo zawsze przydaje się ktoś kto siedzi długo gdy większość admy już śpi i można "pilnować" jeśli ktoś wejdzie.

-Za puste podanie to jedno wielkie iks de. Ale no generalnie z rozmów z Tobą można wywnioskować że jesteś spoko osobą, można sie z Tobą dogadać.  

Podsumowując:

Jestem na tak i myślę że odnajdziesz się w naszym Teamie.

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Czas na ETAP II, czyli rozmowa na Discordzie.

życzę powodzenia.

@zamykam
[Obrazek: giphy.gif]
Wątek zamknięty