Ankieta: Nadaje sie na Helpera?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
0%
0 0%
Nie
30.00%
3 30.00%
Neutral
70.00%
7 70.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o helpera.
Ranga na serwerze: Gracz
Powód chęci bycia helperem: Jestem osobą która lubi pomagać nawet w najmniej ważnej sprawie.
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Różnie bywa, ale zazwyczaj tak.
Czas jaki możesz spędzac na serwerze: Czasami nawet i cały dzień.
Dodatkowe informacje:Jestem przyjazną i miłą osobą, czasami zdarza sie, że pójde zagrac w inną gre niż minecraft lecz to na nim jestem aktywna najczesciej.
Chyba się powinnam trochę rozpisać. Soł. Co do wieku - masz rok za mało, ale to w sumie chyba bardziej o zachowanie chodzi. To można to pominąć. :p Z tym pomaganiem. Hmm. Czasami w sumie pomagasz, ale tak za często tego nie widzę. Ale to ja, często nie zauważam. I nie pamiętam. Discord jest ok. Czas gry w sumie też. Chyba na razie jestem na neutral, chociaż myślę nad głosem za tak. Meh.
,,Blood must have blood!''

Więc tak:
Jeszcze trochę i wiek będzie dobry.
Ten powód krótki, ale coś tam jest przynajmniej :D
Na discordzie kilka razy Cię widziałem, ale chyba nie pisaliśmy razem.
Często na serwerze minecraft jesteś, temu nie da się zaprzeczyć :)
Ogółem Ciebie nie znam, ale dajesz wrażenie kogoś miłego, narazie jestem na neutral :D
To tylko moje skromne i nic nieznaczące zdanie :D.

Miłego dnia!

Nie widziałem żebyś pomagała ale cie nie skreślam neutral
Jestes mila i sympatyczna osoba masz u mnie plusa na discordzie jestes mikrofon posiadasz :D jestem za daniem Ci szansy
A co do pomocy na serverze to malo co masz szanse sie wybiic jak helperzy sa caly czas na chatcie wiec bo zdobyciu rangi bedziesz mogla pokazac co potrafisz :P powodzenia
Minecraft isn't just a game. It's an art form.   1f49c
Neutral
Co do discorda, niby zawsze siedzisz na kanałach, lecz usłyszałem cię bodajże raz...
Co do bycia pomocnym na serwerze, miałem pecha i nie miałem okazji być świadkiem wydarzeń kiedy byłaś pomocna, przykro mi jestem na nie. Powodzenia w dalszych staraniach ?
[Obrazek: tumblr_mdqzf8Z3rI1rnq5txo1_500.gif]

Tak... Nie. Znaczy ogólnie z serwera Cię kojarzę, nawet mamy ze sobą do czynienia, jesteś sensowną osobą i ogólnie odbieram Cię bardzo pozytywnie. Na discordzie chyba kiedyś Cię słyszałam, jestem tego prawie pewna, ale zakładam, że w racie potrzeby będziesz. Ale... Ale. Nie będę przychulna czternastoletniej helperce. Nie zaufałabym sobie w tym wieku, a Ciebie znam prawie wcale. Nie zaufałabym sobie teraz jako helperce. W związku z tym, odkładając moją ocenę Ciebie jako osoby na bok, nie.
No live for live.
Neutral <3

Jesteś bardzo miłą i sympatyczną, młodą osobą. Ja Ci ufam - jako osobie z serwera - ale nie wiem, jak (i czy w ogóle) radzisz sobie w trudniejszych sytuacjach. Mogłabyś wykazać się czymś więcej, żebyśmy Cię lepiej poznali. Dobrze, że masz dc, jednak proponowałabym Ci bardziej się otworzyć na ludzi. Na ten moment, na neutral ;)
Wątek zamknięty