Ankieta: Twój głos:
Ankieta jest zamknięta.
Tak.
69.23%
9 69.23%
Nie.
7.69%
1 7.69%
Neutralny.
23.08%
3 23.08%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Helpera
Ranga na serwerze: Gracz
Powód chęci bycia helperem: Zauważyłam, że dużo osób często ma problem początkowo z robieniem claim'ów i gubi się w tym, że żeby zebrać surowce, trzeba iść na specjalny /warp. Lubię pomagać, chętnie pomogę i wytłumaczę przede wszystkim nowym graczom co i jak. Ponad to chętnie podrzucę być może jakieś pomysły, które mogą okazać się dobre i urozmaicić grę na serwerze. Chcę też pomóc w miarę możliwości, żeby na serwerze panowała miła atmosfera, żeby nowi gracze wdawali się z innymi w rozmowy, wracali na serwer z uśmiechem i bez obawy, że ktoś może być wobec nich nieuprzejmy.
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Tak (czasem są problemy z internetem, ale bardzo rzadko)
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Zwykle jestem codziennie koło 4-5 godzin. Zaczynają się wakacje więc pewnie będę dłużej.
Dodatkowe informacje: Na ogół jestem miłą osobą, lubię pomagać, mocno trzymam się swoich obowiązków, jestem cierpliwa i chętnie uczę się nowych rzeczy. Lubię zawierać nowe znajomości, nie toleruję chamstwa. Interesuję się sportem, motoryzacją, lubię obejrzeć dobry film akcji, spacerować.
Mam pytanie czy nick na serwerze to @Izus czy inny nick + jak bym mogl dowiedziec sie ile masz godzin na serwerze gdyz Nicku: @Izus nie kojarze ?

(10 Jun 19, 13:36)Kodriarth napisał(a): Mam pytanie czy nick na serwerze to @Izus czy inny nick + jak bym mogl dowiedziec sie ile masz godzin na serwerze gdyz Nicku: @Izus nie kojarz
Tak, nick to Izus. Co do godzin to za dużo ich nie ma pewnie, bo rzadko wcześniej wchodziłam. Grałam na innym serwerze + miałam tygodniową przerwę podczas pobytu w szpitalu.
Hejo.

Mało Cię widziałem na serwerze (ale jak to Riffter napisał mało osób widzę ;d) więc zdam się na innych.
Lubisz pomagać i jesteś cierpliwa to cenne atuty jak na posadę Helpera.

Jestem na TAK.

Powodzonka i z fartem ;)
+ Dobrze Jak dla mnie na Tak

+ Gdyż jeżeli lubisz pomagać to ja nie m nic przeciwko ?

+ Miłego Dnia życzy @Kodriarth

Heloł.
jak już Nerwo napisał - jak jesteś cierpliwa i miła to jest ok. Wiek się zgadza. Mikrofon też. Ale na razie to w sumie cię nie znam, więc jestem na neutral. :/ Chociaż nowy helper zawsze fajny.
,,Blood must have blood!''

Hmm... No to zaczynamy.

Cytat:Wiek: 17

- Wiek jest okej wychodzisz poza wymaganie więc to na +

Cytat:Powód chęci bycia helperem: Zauważyłam, że dużo osób często ma problem początkowo z robieniem claim'ów i gubi się w tym, że żeby zebrać surowce, trzeba iść na specjalny /warp. Lubię pomagać, chętnie pomogę i wytłumaczę przede wszystkim nowym graczom co i jak. Ponad to chętnie podrzucę być może jakieś pomysły, które mogą okazać się dobre i urozmaicić grę na serwerze. Chcę też pomóc w miarę możliwości, żeby na serwerze panowała miła atmosfera, żeby nowi gracze wdawali się z innymi w rozmowy, wracali na serwer z uśmiechem i bez obawy, że ktoś może być wobec nich nieuprzejmy.

- Bardzo optymistyczne patrzenie na pracę helpera. Czasem jest to tak że musisz przez kilka dni jednej osobie tłumaczyć jak claima zrobić :D Co do podrzucania propozycji urozmaicenia bardzo w opór szukamy takich osób co widzą czego brakuje a o tym mówią. A nie tylko narzekają że tego nie ma i odchodzą. Trzymanie dobrej atmosfery to nasz priorytet i kolejna osoba która chce nam w tym pomóc jest mile widziana.

Cytat:Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Tak (czasem są problemy z internetem, ale bardzo rzadko)

- No kładziemy żeby nie powiedzieć duży... spory nacisk na to żeby osoby dołączające do naszego Teamu były rozmownymi osobami bo to nam się przydaje że czasem się czegoś pisać nie chce a głosowo można ładnie wytłumaczyć.

Cytat:Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Zwykle jestem codziennie koło 4-5 godzin. Zaczynają się wakacje więc pewnie będę dłużej.

- Tu widziałem że nie grasz jakoś za długo u nas ale:

Cytat:Co do godzin to za dużo ich nie ma pewnie, bo rzadko wcześniej wchodziłam. Grałam na innym serwerze + miałam tygodniową przerwę podczas pobytu w szpitalu.

- Tym wyszłaś na plus że się przyznałaś sama z siebie a nie żebyśmy my sprawdzali i logach ile razy się logowałaś żeby stwierdzić ile grasz... Ale mamy nadzieje że ten czas będzie sie zwiekszać.

Cytat:Dodatkowe informacje: Na ogół jestem miłą osobą, lubię pomagać, mocno trzymam się swoich obowiązków, jestem cierpliwa i chętnie uczę się nowych rzeczy. Lubię zawierać nowe znajomości, nie toleruję chamstwa. Interesuję się sportem, motoryzacją, lubię obejrzeć dobry film akcji, spacerować.

- No tu nie mam Ci nic do zarzucenia. Każdy oczywiście podejdzie inaczej do tego co napisałaś.

Podsumowując:

Ja jestem na TAK. Jeśli więcej osób wypowie się pozytywnie to ktoś z wyższej administracji powiadomi Cię o kolejnym etapie tu przez forum lub już na discordzie.
Tak ;)
tak ;)
koledzy się już rozpisali.... Tak!!!
Wątek zamknięty