Ankieta: Twój głos
Ankieta jest zamknięta.
Tak
18.18%
2 18.18%
Nie
18.18%
2 18.18%
Neutralny
63.64%
7 63.64%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Helpera
Ranga na serwerze : Gracz
Powód chęci bycia Helperem: Chciałbym pomagać graczom w rozwiązywaniu różnych problemów
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Mam mikrofon i mogę bez problem być na serwerze Discord
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: w tygodniu codziennie tylko zależne jest to od pracy, gdyż jako strażak nie mogę przewidzieć o której mogłoby być wezwanie, lub jakiego dnia 
Dodatkowe informacje: Jestem osobą z którą można porozmawiać bardzo poważnie, ale także dużo pożartować
Powoli, Powoli daj się poznać. Grasz na serverze dopiero od niedzieli (3 dni ) a w warunkach jest jasno napisane że "Minimum 2 tygodnie gry na serverze." Pograj, sprawdź się i potem napisz podanie a my je zweryfikujemy. 

NEUTRAL
Mam to samo zdanie co Dominic - najpierw trochę pograj. :P
Jestem na neutral.

,,Marzenia, które się spełniają nie są prawdziwymi marzeniami''

Ankieta +

Wiek +

Discord +

Czas jaki spędziłeś na serwerze - Musi być co najmniej 2 tygodnie

Czas Jaki możesz spędzić na serwerze +

NEUTRAL
Neutralnie, pograj z nami więcej!
O super ja potrzebuje pomocy do podlewania kfiatkow w minecraftu wiec zgadzam sie jak juz zaliczysz te swoje 2 tygodnie.... jesztem na Tak!
Minecraft isn't just a game. It's an art form.   1f49c
(26 Jun 19, 00:48)Lolika napisał(a): O super ja potrzebuje pomocy do podlewania kfiatkow w minecraftu wiec zgadzam sie jak juz zaliczysz te swoje 2 tygodnie....  jesztem na Tak!

Pewnie pomogę ;D
Jestem na tak. Ostatnio Cię trochę poznałam na dc, widzę na serwerze, zakładam że jako strażak nie maż "pstro" w głowie.
[Obrazek: 2019-06-10-20-30-49-1560194002.png]
Cytat:Wiek: 18

- No okej wiek się zgadza nie ma co zarzucić...

Cytat:Ranga na serwerze : Gracz

- To też okej

Cytat:Powód chęci bycia Helperem: Chciałbym pomagać graczom w rozwiązywaniu różnych problemów

- Hmm dość oklepany powód, każdy go piszę w podobnej formie... widzę że coś tam pomagasz...

Cytat:Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Mam mikrofon i mogę bez problem być na serwerze Discord

- Tu okej bo w administracji stawiamy na komunikację tekstową ale też i głosową.

Cytat:Czas jaki możesz spędzać na serwerze: w tygodniu codziennie tylko zależne jest to od pracy, gdyż jako strażak nie mogę przewidzieć o której mogłoby być wezwanie, lub jakiego dnia

- Hmm no każdy z nas ma swoje prywatne życie, obowiązki więc też to jest zrozumiałe, strażak pomaga ludziom więc musi być na "zawołanie".

Cytat:Dodatkowe informacje: Jestem osobą z którą można porozmawiać bardzo poważnie, ale także dużo pożartować

- Hmm no co tu mogę powiedzieć... To w sumie może powiedzieć każdy, generalnie za dużo o sobie nie napisałeś, oczywiście nie prosimy Cię tu o CV ale fajnie by było coś więcej...

Hmm łącząc to wszystko w jedno...

Nie wiem jakim jesteś człowiekiem bo mało z Tobą miałem okazji pogadać może jesteś w porządku ALE... twoje podanie jest typowo zrobione byle zrobić, brak szału tu, nie ma tu nic co mogłoby mnie zainteresować i żebym wiedział "Hej potrzebujemy takiego człowieka u nas"

Narazie jestem totalnie Neutral....

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

No Klaudia xD

A więc...

Udało Ci się przejść pierwszy etap rekrutacji. Zgłoś się na discorda w celu ustalenia terminu etapu drugiego.

@akceptuje

@zamykam

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

Wątek zamknięty