Ankieta: Jak to tak?
Ankieta jest zamknięta.
tak
40.00%
4 40.00%
nie
20.00%
2 20.00%
neutral
40.00%
4 40.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólne Podanie na helpera
Ostrzeżenie 
Ranga na serwerze : nie ma już rang ;)
Powód chęci bycia Helperem: Lubię pomagać innym, cieszę się jak mogę komuś pomóc, czasami gdy nie ma kogoś z administracji niektórzy gracze nie potrafią grać zgodnie z regulaminem, ogółem jestem pomocny.
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Posiadam mikrofon i mogę siedzieć na serwerze Discord kiedy mam internet "pod ręką". 
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Zależy od chęci i od możliwości sennych. Długo :), wystarczy zobaczyć ilość spędzonych godzin od początku edycji survivalu.
Dodatkowe informacje: Mam na imię Dominik, lubię poharatać w gałę, pokąpać się w jeziorku, jeździć na rowerze.
Na tym serwerze zagrałem po raz pierwszy jakoś 4 lata temu (przepraszam jeśli się pomyliłem). 
Pomagam jak mogę.
W miarę ogarniam ortografię jak i słownictwo.
Mam dystans do siebie i umiem zaakceptować przegraną.
Pozdrawiam, Dpxki :3 (FiskPitt)
Na serwerze widzę Cię dużo, często pomagasz graczom faktycznie, na discordzie Cię nie widziałam, ale mam nadzieję że to się zmieni :D Z ortografią nie widziałam problemu, chyba nie mam się do czego przyczepić. Jestem na tak :)
Soł...
Tak. Na serwerze grasz często. Pomagać pomagasz.
Ale masz już kicka, kilka ostrzeżeń i skłonności do floodu. :v
Jestem na nie. Chwilowo. Chyba.
,,Blood must have blood!''

hello, jestem za daniem Ci szansy bo nigdy pomocnikow do koszenia trawy zawiele.... jesztem na Tak.
Minecraft isn't just a game. It's an art form.   1f49c
dodaj w podaniu nick z gry i bedzie git
"Noblesse oblige"
Nie wiem, może jestem nieprzytomna, ale nie kojrzę Cię. Wydajesz się mieć dobre chęci, ale na razie jestem neutralna.
No live for live.
A wiec...

Cytat:Wiek: 15

- No cóż wiesz jak to jest z takim wiekiem... czasem jest ktoś ogarem a czasem jest totalnym... (Nie wiem jak jest z Tobą).

Cytat:Ranga na serwerze : nie ma już rang ;)

- I tu się mylisz bo jest ranga GRACZ a i rangi czasowe są na Freebuildzie...

Cytat:Powód chęci bycia Helperem: Lubię pomagać innym, cieszę się jak mogę komuś pomóc, czasami gdy nie ma kogoś z administracji niektórzy gracze nie potrafią grać zgodnie z regulaminem, ogółem jestem pomocny.

- No fakt zauważyłem że pomagasz czasem nawet przed administracją to się ceni bo też w jakimś stopniu nas to odciąża.

Cytat:Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Posiadam mikrofon i mogę siedzieć na serwerze Discord kiedy mam internet "pod ręką".

- No okej to jest okej. Udało się ostatnio pogadać i jakość masz w porządku.

Cytat:Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Zależy od chęci i od możliwości sennych. Długo :), wystarczy zobaczyć ilość spędzonych godzin od początku edycji survivalu.

- No tak widać Cię często na chacie gry jak i na głosowych aktywność jest na plus..

Cytat:Dodatkowe informacje: Mam na imię Dominik, lubię poharatać w gałę, pokąpać się w jeziorku, jeździć na rowerze.
Na tym serwerze zagrałem po raz pierwszy jakoś 4 lata temu (przepraszam jeśli się pomyliłem).
Pomagam jak mogę.
W miarę ogarniam ortografię jak i słownictwo.
Mam dystans do siebie i umiem zaakceptować przegraną.

- Co do tego, no chociaż coś napisałeś o sobie... Coś mi świta że kiedyś faktycznie u nas grałeś jednak no "starość" :D i ciężko cieżko. Piłka nożna zawsze spoko i no ogólnie z dodatkowych informacji coś można się o Tobie dowiedzieć.

Łącząc to wszystko...

Ja jestem skłonny dać Ci szansę...

Jestem na TAK

Tylko musisz zmienić nick na dc i forum na obecny nick jakiego używasz na grze. Bo dużo osób nie wie że ten co składa na forum to inny nick w grze...

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

Na tak :)
A więc...

Udało Ci się przejść pierwszy etap rekrutacji. Zgłoś się na discorda w celu ustalenia terminu etapu drugiego.

@akceptuje

@zamykam

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

Wątek zamknięty