Ankieta: Czy somsiad ma zostac helperem
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
9 100.00%
Nie wiem (neutral)
0%
0 0%
Nie
0%
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólne Podanie na helpera
Nick z gry: Xw1T
Ranga na serwerze : Weteran (w poprzednich edycjach byłem helperem i kidModem (Opiekun))
Powód chęci bycia Helperem: Pomoc graczom oraz wyłapywaniu cwaniaków
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord:Mam w pełni sprawny mikrofon i prawie zawsze siedzę na discordzie
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: 3h+ (o ile procesor nie zacznie mi się palić (pozdro dla kumatych))
Dodatkowe informacje: Większość administracji już mnie pewnie zna ale wole o sobie trochę napisać. Mam na imię Kacper , moim zainteresowanie to kultura Januszy czyli polaków cebulaków. Często tez w czasie przerw lubię sobie pograć w coś innego najlepiej w jakiś coop.
Na tak.
,,Blood must have blood!''

Nie mam nic przeciwko, ogarniętych helperów potrzeba, tym bardziej, że masz doświadczenie.
Jestem na tak :D!
Na tak. Znasz zasady i wiem ze je przestrzegasz takich nam helperów potrzeba .
"Noblesse oblige"
Doświadczenie na stanowisku, ogarnięcie i niechęć do cwaniaków. Tak.
[Obrazek: 2019-06-10-20-30-49-1560194002.png]
Cytat:Wiek: 19

- No wiek się zgadza, im więcej tym lepiej (chociaż nie zawsze).

Cytat:Ranga na serwerze : Weteran (w poprzednich edycjach byłem helperem i kidModem (Opiekun))

- Tak sam pamiętam jak Cię awansowałem i dawałem rangę, weteran zasłużony. Fajnie że zdecydowałeś się wrócić.

Cytat:Powód chęci bycia Helperem: Pomoc graczom oraz wyłapywaniu cwaniaków

- No powiem tak, powód jak zawsze oklepany ale jest dodatek humoru.

Cytat:Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Mam w pełni sprawny mikrofon i prawie zawsze siedzę na discordzie

- Jak może wiesz cenimy sobie integracje głosową w administracji tak też na plus jest to że posiadasz możliwość wejścia.

Cytat:Czas jaki możesz spędzać na serwerze: 3h+ (o ile procesor nie zacznie mi się palić (pozdro dla kumatych))

- No okej czas jest do zaakceptowania.

Cytat:Dodatkowe informacje: Większość administracji już mnie pewnie zna ale wole o sobie trochę napisać. Mam na imię Kacper , moim zainteresowanie to kultura Januszy czyli polaków cebulaków. Często tez w czasie przerw lubię sobie pograć w coś innego najlepiej w jakiś coop.

- Fakt, troche Cię znamy, z tym zainteresowaniem to może się nie wypowiem, każdy lubi coś innego.. xD. Co do innych gier czasem okej jest odejść od MC i pograć w coś innego żeby nie ogłupieć..

Łącząc wszystko w jedno:

Jestem skłonny dać Ci szanse. Więc jestem na TAK

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

"skłonny dać szansę"
Tak
[Obrazek: 2019-06-10-20-30-49-1560194002.png]
Jasne ze na tak pomocny mily przestrzega zasad serwera nie robi bledow ortograficznych wiek jest na pewno juz potwierdzony

NA TAK
Na Tak
Panie Kacprze

Pozdrawiam chajak

Na Tak
Janusz się przyda do roboty
Wątek zamknięty