Ankieta: Twój głos:
Tak.
Nie.
Neutralny.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Survival Podanie na Helpera
Ranga na serwerze : Gracz
Powód bycia helperem :
Ponieważ jestem miły, i pomocny. Jeżeli ktoś coś potrzebuje próbuje mu pomóc tak jak mogę. Również jestem osobą kreatywną i stanowczą. Bardzo lubię pracować w grupie. Jestem sprawiedliwy tzn. nie wyrzucam graczy, nie mutuje ich bez podania wyraźnego powodu. Na serwerze jestem szanowany, nie przeklinam publicznie ani nie wyzywam graczy.
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord:Tak mam Mikrofon Discord mam cały czas włączony także jeżeli jakby jakiś gracz miał z czymś problem mógłbym mu pomóc rozwiązać problem 
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Aktualnie w wakacje spędzam 2-4 godzin dziennie, W okresie szkolnym będę się starać by móc grać jak najwięcej

Dodatkowe informacje: 
1f590
Odpowiedz
Neutral
Odpowiedz
Znam cię od dawna i wiem że nadajesz się na helpera. Jesteś bardzo pomocy i sprawiedliwy, można ci zaufać.
Jestem na tak!!
Odpowiedz
Nie znam cię, krótko jesteś na serwerze.
Na razie jestem na nie.
,,Blood must have blood!''

Odpowiedz
Ukończone 15 lat?
-16>15, zaliczone.
Minimum 2 tygodnie gry na serverze?
-Niestety grasz dopiero od tygodnia, pograj trochę dłużej i spróbuj ponownie.
Dobra opinia wśród innych Graczy?
-Zdania są podzielone, lecz większość jest na tak, zaliczone.
Poprawna ortografia i kultura?
-"które czegoś nie wiedzą jak i nie umieją." to zdanie już mówi mi, że cieńko.
Aktywność i komunikatywność?
-Iron na dc świadczy że często jesteś, zaliczone.
Dostępność na naszym serwerze Discord?
-jak powyżej, zaliczone
na 6 wymagań 4 zaliczone, ten czas na serwerze jest ważny by cię wszyscy dobrze poznali i mogli zagłosować fer
Narazie jestem na nie, powodzenia następnym razem
[Obrazek: 094.gif]

Odpowiedz
Zbyt krótko na serwerze jesteś :/ Na dzień dzisiejszy neutral
Odpowiedz
Nie znam Cię za bardzo więc na neutral
Odpowiedz
Cytat:Wiek : 16

- No okej wiek się zgadza.

Cytat:Powód bycia helperem :
Ponieważ jestem miły, i pomocny. Jeżeli ktoś coś potrzebuje próbuje mu pomóc tak jak mogę. Również jestem osobą kreatywną i stanowczą. Bardzo lubię pracować w grupie. Jestem sprawiedliwy tzn. nie wyrzucam graczy, nie mutuje ich bez podania wyraźnego powodu. Na serwerze jestem szanowany, nie przeklinam publicznie ani nie wyzywam graczy.

- Na serwerze jesteś "szanowany". Jakoś nie zauważyłem żebyś w 7 dni zyskał szacunek każdego jak i administracji. Ale okej niech Ci będzie. Co do kreatywności i stanowczości to sprawdzimy to później. Tak samo jak i pozostałe aspekty.

Cytat:Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Tak mam Mikrofon Discord mam cały czas włączony także jeżeli jakby jakiś gracz miał z czymś problem mógłbym mu pomóc rozwiązać problem

- Tu jest okej, nie mam nic do powiedzenia.

Cytat:Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Aktualnie w wakacje spędzam 2-4 godzin dziennie, W okresie szkolnym będę się starać by móc grać jak najwięcej

- Czas też wydaje się spoko, o jakich porach to się ustali.

Cytat:Dodatkowe informacje:

- Brak jakichkolwiek informacji no szkoda...

Sumując wszystko:

Ja rozumiem że może grałeś u nas jakiś czas temu jednak w rekrutacji liczy się obecna edycja a nie kto ile grał wcześniej. Zostałeś zbanowany za grief działki itd.

Na serwer przyszedłeś do nas 06.08.2019 (9 dni temu) więc nie spełniasz w sumie jednego z najważniejszych wymagań.

Narazie jestem na NEUTRAL.

Pograj sobie jeszcze u nas daj sie poznać.
Odpowiedz
Czuję się jakbym oceniała siebie samą trochę czasu temu :D

Nie kojarzę Cię z serwera niestety..
Widziałam Cię na discordzie parę razy, więc to plus.
Co do spędzania czasu na serwerze.. Mam nadzieję, że nie będzie to powiązane z discordem, bo aktywność tam jak i na mc jest dość ważna :D

Na razie jestem neutralna... Powodzenia!
Odpowiedz