Ankieta: z kąd znam serwer
Ankieta jest zamknięta.
kolega podał
0%
0 0%
z internetu
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podanie na helpera
  • Nick w grze: _XMortX_

• Ranga na serwerze : Jestem graczem.

• Powód chęci bycia Helperem: Chciałbym być helperem ponieważ, sporo pomagam graczom, gdybym miał rangę kidmod bardziej wyróżniał bym się na czacie. Również chciałbym być dlatego, że jest to fajny serwer, a ja jestem już obeznany z administrowaniem serwerów minecraft. Mam też bardzo duże doświadczenie w sprawdzaniu

• Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Tak posiadam, mogę spędzać dużo czasu, bo mam pobrany na telefonie jak i komputerze.

• Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Od 4 godzin i wzwyż.

• Dodatkowe informacje: Mam na imię Wojtek, interesuję się informatyką i Sportem ,Znam 80% komend helpera i bardzo dobrze potrafie sprawdzac graczy .. Chodzę do pierwszej klasy technikum Leśnego. Liczę na przyjęcie mnie do administracji ;). Pozdrawiam Cieplutko :P.. PS Zaszła mała pomylka i nie tu napisałem Przepraszam.

brak ankiety.... popraw albo odrzucam..
(29 Dec 19, 20:45)_XMortX_ napisał(a):
  • Nick w grze: _XMortX_

• Powód chęci bycia Helperem: Chciałbym być helperem ponieważ, sporo pomagam graczom, gdybym miał rangę kidmod bardziej wyróżniał bym się na czacie. Również chciałbym być dlatego, że jest to fajny serwer, a ja jestem już obeznany z administrowaniem serwerów minecraft. Mam też bardzo duże doświadczenie w sprawdzaniu

• Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Tak posiadam, mogę spędzać dużo czasu, bo mam pobrany na telefonie jak i komputerze.

• Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Od 4 godzin i wzwyż.

• Dodatkowe informacje: Mam na imię Wojtek, interesuję się informatyką i Sportem ,Znam 80% komend helpera i bardzo dobrze potrafie sprawdzac graczy .. Chodzę do pierwszej klasy technikum Leśnego. Liczę na przyjęcie mnie do administracji ;). Pozdrawiam Cieplutko :P.. PS Zaszła mała pomylka i nie tu napisałem Przepraszam.

A tak zapytam,ile pograłeś  na serwerze?

(29 Dec 19, 21:54)Santicetum napisał(a):
(29 Dec 19, 20:45)_XMortX_ napisał(a):
  • Nick w grze: Cieslakk

• Powód chęci bycia Helperem: Chciałbym być helperem ponieważ, sporo pomagam graczom, gdybym miał rangę  helper bardziej wyróżniał bym się na czacie ze względu na niebieski nick. Również chciałbym być dlatego, że jest to fajny serwer, a ja jestem już na tym serwerze od bardzo dawna i jestem zapszyjaźniony z każdym graczem i wgl 

• Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Tak posiadam, będę na dsc w każdej potrzebnej chwili mam na telefonie jak i w komputerze 

• Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Od 5 godzin i w górę

• Dodatkowe informacje: Mam na imię Igor nazwisko Cieślak dlatego dałem nick Cieslakk w grze .Interesuję się sportem .

A tak zapytam,ile pograłeś  na serwerze?
5 dni i 18 godz. Ale grałm od początku edycji 

sorry za tą ankiete ale brat ja napisał nmg jej usunąc

sorki za ankiete brat ja napisał jak w pracy byłem
ankieta niepoprawna, dziwne tłumaczenie...
Jestem na nie i odrzucam

@zamykam
Wątek zamknięty