Ankieta: Twój głos:
tak
nie
neutralny
[Wyniki ankiety]
Ankieta zostanie zamknięta 04 Feb 20

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Survival podanie na helpera
Twój nick:_XMortX_
2. Ile masz lat?:17
3. Jak masz na imię? Wojtek
4. Jaką osobom jesteś?: Jestem osobą miła i z chęcią do pomocy innym
5. Podaj swoje 3 wady i 3 zalety: Oto moje Wady: łatwo mnie zdenerwować.Nie jestem dobry w budowaniu.Czasem jestem afk przez 15 min  Zalety:  Znam dużo komend, umiem pocieszać graczy, Mam duże doświadczenie z tym serwerem
6. Jak długo grasz w minecrafta?: około 8 lat
7. Czy przeszedłeś pełną mutację głosu?:Tak
8. Czy posiadasz teamspeaka, discorda oraz mikrofon?:Oczywiscie
9. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na potrzeby serwera?: W dzień 3 godziny a pózniej cała noc
10. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Myślę ze mogę coś nowego wnieść na server mogę być tym mentorem graczy który będzie nad nimi czuwać oraz strażnikiem porządku, który będzie starać sie odpowiadać na ich pytania lub pomóc w ich problemach
11. Co wniósł lub zmieniłbyś na serwerze, gdybyś dostał się do administracji?:starał bym się pilnować porządku oraz kultury na czacie Chciał bym organizować konkursy o których mogę powiedzieć tylko guru [Obrazek: wink.png] był bym bardzo pomocny na discordzie pilnował bym tez na serverze graczy którzy by się naśmiewali z młodszych graczy oraz takich którym coś nie wychodzi także osób popełniających błędy ortograficzne(każdemu się zdarza)
12. Byłeś kiedyś adminem na innym serwerze? Jeśli tak, to czemu już Ciebie tam nie ma?:Byłe adminem kiedyś a niema mnie ponieważ pokłuciłem się z aminami bo mnie oszukali
13. Czy chciałbyś dodać coś od siebie?: Oddać się w ręce administracji [Obrazek: tongue.png]  Pozdrawiam cieplutko
Odpowiedz