!! UWAGA !!

Zakończenie działalności na Forum - co oznacza, że forum nie będzie aktualizowane na bieżąco oraz WSZYSTKIE najnowsze informacje dotyczące serwera znajdziesz na naszym DISCORDZIE:

>>> KLIKNIJ TUTAJ BY PRZEJŚĆ NA SERWER DISCORD <<<

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o skrócenie bana.

1. Nick z Gry: stanislaw_bigacz

2. Powód bana i na ile: ,,Wielokrotne upomnienia + wyzywanie gracza"

3. Nick osoby która przyznała bana: -

4. Wytłumaczenie: Tak, wiem dostałem dużo upomnień, ale albo było to zwykłe ,,słowa", albo kick. Nigdy nie dostałem żadnego muta, a co dopiero krótszego bana, więc jest to trochę niesprawiedliwe, że nagle po jednej obeldze dostaję bana na 2 tygodnie. Przepraszam i proszę o skrócenie bana, bo zasłużyłem, ale nie na aż tak długi.

5. (opcjonalnie) Dowody: -

PS: Jeśli pod uwagę były brane wyzwiska na czacie prywatnym, to po pierwsze, miała miejsce prowokacja drugiej strony, po drugie w regulaminie występuje pewna niejasność:

3. System prywatnej wiadomości /msg - jest to czat prowadzony przez dwie osoby (są to treści niewidoczne dla innych Graczy oraz Administracji)

W tym wypadku kultura wypowiedzi zależna jest od kultury Gracza.

ORAZ

Jeżeli dany Gracz nie stosuje się do w/w zasad w tym czasie gdy nie ma żadnej osoby z Administracji, Gracze są zobowiązani o zgłoszeniu tego faktu na Discordzie na kanale skarg jednocześnie wysyłając ScreenShota z dowodem.
Za nieodpowiednie zachowanie na czacie grupowym jak i systemie prywatnej wiadomości, Lider bądź Gracz jest zobowiązany do przedstawienia ScreenShota z dowodem.
Istnieją Gracze, którzy irytują swoją postawą i zachowaniem, ale nie łamią regulaminu. Jedynym wyjściem jest ignorowanie gracza przez komendę 
/ignore nick.
Odpowiedz
To nie jest Twój pierwszy raz kiedy jesteś upominany za wyzwiska itp.
Zanim zostałem helperem sam miałem z Tobą niezłą przeprawę a screeny z niej także posiadam.
Jestem za skróceniem, ale zacznij sie zachowywać.

PS W momencie, kiedy ktoś wyzywa Cię na /msg zawsze masz możliwość użycia komendy /ignore {nick}.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości