Gry-SkyWare.pl - Tworzymy z pasją

Pełna wersja: Screenshoty z serwera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie znalazłem innego takiego tematu, więc postanowiłem takowy stworzyć. Wklejajcie swoje screeny.

Tu jest album z (głównie) spawnu serwera: [LINK]
WOOOOWWW. co jak co ale z tymi shaderami to nawet ja nie wiedziałem że nasz serwer tak zajebiście wygląda ;D jeśli by była możliwość udostępnienia na facebooka kilku screenów to chętnie bym to zrobił ;)
(16 Mar 16, 21:48)JAQUBA napisał(a): [ -> ]WOOOOWWW. co jak co ale z tymi shaderami to nawet ja nie wiedziałem że nasz serwer tak zajebiście wygląda ;D jeśli by była możliwość udostępnienia na facebooka kilku screenów to chętnie bym to zrobił ;)Nie ma problemu.

Drugi album: [LINK]
Mam pytanie, otoz jaki to jest texture pack? Wyglada na prawde zajebiscie, wiec jakbys mogl to podaj mi nazwe i przy okazji jeszcze nazwe modu, dzieki ktoremu sa takie efekty graficzne.
Z gory dzieki :P
(17 Mar 16, 22:27)Maniek252 napisał(a): [ -> ]Mam pytanie, otoz jaki to jest texture pack? Wyglada na prawde zajebiscie, wiec jakbys mogl to podaj mi nazwe i przy okazji jeszcze nazwe modu, dzieki ktoremu sa takie efekty graficzne.
Z gory dzieki :P

Texturepack: Conquest
Shaderpack: KUDA-Shaders v6.1.13 Beta - Ultra Blur (polecam również Sildurs Vibrant Shaders v1.09 Extreme, ponieważ przy tych pierwszych są problemy z oświetlaniem bloków przez słońce, a przynajmniej u mnie) + Optifine
Następna seria screenshotów: [LINK]
użyte screeny, niech Ci bóg w dzieciach wynagradza :D
co 10 sekund sie zmienia
fail... zapomniałem dać linka.. :D http://gry-skyware.pl/
Dzieki Tobie zakocham sie w Mc na nowo :D
Skoro zakochałeś się na nowo, to wejdź na serwer : D
Stron: 1 2