Gry-SkyWare.pl - Tworzymy z pasją

Pełna wersja: Kronika serwera SkyWare
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Wczoraj i przedwczoraj zajęty byłem budową Lobby na nowej edycji. Dziś trwały za to porządki w administracji. Skrypter Rambovek odszedł z braku aktywności na stanowisko gracza, kidmoderator Ashilok na stanowisko weterana, Jawmat3 został na próbny miesiąc budowniczym. U kilku innych osób najpewniej nadejdą jeszcze pewnie zmiany stanowisk.

Nowymi trybami od strony technicznej zajmują się JAQUBA i Kodriarth, od strony organizacyjnej BANDZIOR, Dereten i MrVoltin.

Średnia graczy 11 osób, ze skokiem do 15, czyli tak jak się szło spodziewać, do nowej edycji tłumów nie będzie.
Wczoraj grałem na serwerze.

Życie gracza na serwerze nie jest takie ciekawe.
Dziś, jak co czwartek wróciłem późno bo o 21 byłem dopiero w domu. Poza dyskusją na temat kar i paroma sprawami cisza.

Jutro za to robota pojdzie w ruch, zajmę się z Gugaczkiem dokańczaniem Lobby nowej edycji. Ukończy się wszelkie wiszące podania na forum i wstępnie zacznie się planować rozdział admy po poszczególnych serwerach.
To mój drugi post z rangą Helper.
Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za oddane głosy (nawet te głosy na nie).
Wczoraj awans na kidModeratora otrzymał   , na 2 tyg. próby helpera otrzymał .

Dziś Kodriarth przechodzi do starej rangi Skryptera , kidmoderator był nadany decyzja administracyjną póki była ta funkcja potrzebna, obecnie Kodrarth bardziej przyda się jako Skrypter więc zostają zdjęte z niego obowiązki kidModeratora.
Dziś dalej zajęty byłem budową lobby. Pozostało jeszcze położyć terakotę zamiast części obecnej podłogi, dorobić skrzydła posągowi smoka, dokończyć schody na tarasy, drugi ,,targ'' oraz ściany przy 2 placach. Poza budową zajmuję się jeszcze rozplanowaniem wariantów rang według pluginów i skryptów.

Kilku graczy testuje już nowe tryby. Aktualnie powstaje też spawn na Skyblock. MrVoltin i Kodriarth zajmują się ustawianiem bedwars.

Frekwencja wyniosła dziś 12 osób ze skokiem do 17, czyli sytuacja raczej naturalna po koniec edycji.
Ja dziś siedziałem w ekspiarce i zdobywali xp na nowego seta. Poza tym niedawno stworzyłem,, Miłość w Zakopanem " Sławomira, 7 years oraz Beliver na noteblockach. Ostatnio Udało mi się zdobyć ( z czego bardzo się cieszę) głowę admina JAQUBY. Po za tym to raczej nic ciekawego się nie działo.
Wczoraj kończyłem główną część użytkową lobby, wymieniłem posadzki, dodałem terakotę, zakończyłem przejścia przez portale, dorobiłem skrzydła smokowi. Trzeba jeszcze przekopiować smoka nad 2 bramę i dorobić dach nad 2 portalami. Lobby będzie mogło być już użytkowane. Do zrobienia pozostaną place i ich okolice. Stworzyłem plan ogólny kingdom survival.

pracuje nad naborem nowych redaktorów, wczoraj z ustawiali SkyBlock. i pracują nad bedwars.

Frekwencja trochę lepsza niż ostatnio.
Dziś uruchomiono Lobby oraz serwer SkyBlock - niestety wcięło zbudowany spawn, i raczej nie da się go już przywrócić, także na razie spawn będzie stanowiła podstawowa platforma. Nowy spawn powstanie jak najszybciej. Bedwars czeka na pełne uruchomienie. Reszta serwerów uruchamiana będzie z czasem.
Dziś dyscyplinarnie z racji niezastosowania się do zaleceń lepszego zabezpieczenia konta oraz 2 już wejścia na jego konto nieuprawnionej osoby, z rangą helper pożegnał się .

Przedwczoraj serwer przekroczył 700 diax na liście serwerów mclist. Prawdopodobnie jeszcze dziś, względnie jutro kronika osiągnie 10 000 odsłon, ostatnio notuje też wzrost zainteresowania i od około 80 do 100 wejść dziennie. Jeśli dziś nikt nic nie napisze, to jutro pojawi się 100 wpis do kroniki.

Prace nad innymi trybami trwają.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14