Gry-SkyWare.pl - Tworzymy z pasją

Pełna wersja: Kronika serwera SkyWare
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Puk puk czy mnie słychać?

Właśnie napisałem 100 posta a mojego 1 w kronice.

Czuwam cały czas nad serwerem by inni mogli odpoczywać :D

Działamy dalej!
ukończyłem z Dominik projekt naszej wielkiej wspaniałej bogatej bazy :D
Dziękuję wszystkim za grę oraz spędzone chwile.
Postanowiłem odejść...
Może kiedyś wrócę
Ja wtedy zmieniłem hasło...
Wczoraj zdobyłem głowę MrVoltin a dziś ulepszylem mielarke świń stworzona przez Domonica. Ponad to pograłem na /elyta i zabiłem Smoka. G0gi pojawił się z ranga weteran
Od niedzieli tj.25 marca, jestem na tygodniowej przerwie od serwera.
Wczoraj wydalem wszystkie moje pieniądze na spawneggi do ekspiarki, która nie działa :(
Kid-moderator   przeszedł dziś na stanowisko weterana, helper   od teraz ma status gracza. Dokonano reorganizacji kadr. Moderator  od teraz działa również jako główny inspektor - czyli rozpatruje choćby sprawy o unban. Architekt   został kierownikiem prac dotyczących spawnów na nowych trybach.

Rozpoczęto prace nad nową pół-edycją survivalu.

Rozpoczęto prace nad reklamą serwera.

Dziś przedwcześnie wróciłem z ,,urlopu'' od serwera.
Od ostatniego wpisu udało się zamknąć stary survival, otworzyć pół-edycję, skyblock też już na chodzie, na dniach zostanie uruchomiony serwer bedwars. Na serwerze frakcji brakuje jeszcze choćby spawnu także się zobaczy za ile będzie otwarty.

Pół-edycja wymaga jeszcze ostatnich szlifów i ustawień.

Wczoraj zająłem się pisaniem skryptu na arenę pvp. Ostatecznie planowane są turnieje na niej.

Dziś na próbny miesiąc rangę Helper otrzymał  

Przy kandydaturze Matijasso, czekamy jeszcze tylko aż będzie dostępny w grze.

Lagi jakie istniały na poprzedniej edycji na tej powinny już zniknąć zupełnie, co w połączeniu z nową reklamą da pewnie wzrost frekwencji.
Znów dawno nie było wpisu, ale też sporo się działo. Mnie samego nie było zupełnie w dniach 16-20.04. Dokończono ostatecznie tryby, teraz wymagają jedynie zmian bądź budowlanych (frakcje) bądź uzupełnień (freebuild , minigry).

W środę planowana jest reklama serwera (ostatnia była gdzieś w listopadzie), w międzyczasie dodaliśmy swój baner na nowo-powstającą listę serwerów minecraft opartą o plugin Votifer.

Po środzie można zacząć się spodziewać pierwszych eventów serwerowych, choc pewnie nastapią dopiero w weekend.

Poza tym, czeka mnie ostateczne uzupełnienie Biblioteki na potrzeby administracji. Budowa kilku obiektów serwerowych. Być może także nauka pisania prostych skryptów.

W planach mam jeszcze kilka przedsięwzięć do realizacji w następnych 2 tygodniach.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14