Gry-SkyWare.pl - Tworzymy z pasją

Pełna wersja: Kronika serwera SkyWare
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Dziś nastąpił istny zlot weteranów . Przy okazji powrócili po długiej nieobecności (miejmy nadzieję że na stałe) 0Verkill oraz Coasis ( od razu przyznano im rangę weterana).
https://cdn.discordapp.com/attachments/3....54.55.png
https://media.discordapp.net/attachments...height=553
Frekwencja wyniosła dziś w skoku 26 osób , średnia graczy 20
Wczoraj frekwencja była całkiem ładna, niestety dokonano ataku botów co wystraszyło kilku graczy, mimo iż antybot sobie z tym poradził. Dziś na serwerze było 25 osób, średnia wyniosła 20, pewnie byłoby nas więcej gdyby nie przerwa techniczna serwera do około 21.
Dziś na serwerze u szczytu było 34 graczy ,średnia wyniosła 21 graczy. Granica przekroczenia 30 graczy na serwerze była progiem o który staraliśmy się dotychczas. Osiągnęliśmy to dzięki ciężkiej pracy ekipy oraz graczom polecającym nasz serwer mając mies. temu maksymalnie 20-paru graczy w szczycie, a średnia wynosiła około 10 graczy. Obecnie większość eventów już istnieje i działa, konkurs został także ostatecznie ustawiony, mamy więcej niż tylko 1 tryb gry. Następnym progiem będzie 40 graczy w szczycie i średnia 30 graczy na serwerze. Myślę iż teraz pójdzie nam o wiele szybciej.

Do ekipy wrócił jako kidmoderator .
Dziś po długim braku na serwerze wprowadzono tor elytry, obecnie trwają jeszcze testy.

Liczba graczy uległa dziś sporym wahaniom także nie ma o wyznaczać z tego średniej, zwłaszcza ze ich ilość była raczej standardowa patrząc względem zeszłego tygodnia.
Wyjątkowo dawno nie było tu wpisu, a trochę się działo.
Hatsuno oraz Stalker otrzymali rangę budowniczego

Wczoraj ruszyło targowisko dla graczy

Przedwczoraj średnia graczy wynosiła 27 osób ze skokiem do 33 .
Wczoraj średnia to 29 osób ze skokiem do 36.
14.11 i 15.11 średnia graczy wynosiła około 18 osób, 16.11 czyli wczoraj średnia wyniosła 23 graczy ze skokiem do 30.
Dziś zajmę się poprawą estetyki wokół atrakcji
Estetyka wokół atrakcji poprawiona, w ostatnich dniach az do przynajmniej poniedziałku stan admy spadł z powodu zgłoszonych urlopów i nieobecności admy.
Zająłem się także budową w gildii na frakcjach jak i dalszą budową osady wysokich rang. Jak na całkiem pokażną liczbę nowych graczy a zarazem niedostatkiem admy, było całkiem spokojnie.

Wczoraj średnia wyniosła 22 graczy ze skokiem do 26 . Dziś średnia wyniosła 28 graczy ze skokiem do 35.
Ukończyłem sporą część budynków w osadzie WR. 

obecnie zamiast rangi moderatora ma rangę Weteran , awansował na rangę moderatora oraz admina frakcji. jest teraz także administratorem frakcji. Ja oraz odeszliśmy z funkcji adminów na frakcjach.

W planach utworzenie mapy pod nagrania, projekt atrakcji świątecznych oraz system patronacki by sfinansować lepszą maszynę pod inne tryby oraz zmniejszenie ilości ewentualnych lagów.

Wczoraj średnia graczy wyniosła 31 ze skokiem do 36.
Dziś małe porządki w administracji, ustalenia, plany na następne miesiące. Początek realizacji projektów na święta.

Gracz MarcinPoli jako pierwszy gracz w przeciągu 6 lat istnienia serwera (wcześniej ranga ta nie istniała lub była za osiągnięcia) zakupił dziś rangę vip na serwerze frakcji.
Dziś ,,stuknęło'' nam 500 diax na mclist.

Projekt świąteczny powoli ale powstaje- niestety w tym tyg. z racji różnych zdarzeń kompletnie brak mi kreatywności i chęci do gry. G0gi i Riffter w tyg. zaczęli budowę mapy przygodowej.

23.11 , 24.11. 25.11 średnia graczy mała około 16 osób , dziś średnia graczy także nie powala 21 osób ze skokiem do 26 . Z racji weekendu jakaś połowiczna aktywność części admy, w sumie większość na ,,urlopach'' z racji serii przedświątecznych sprawdzianów, natłoku w robocie. Podobnie pewnie jest i z graczami. Podejrzewam iż następny tydz. będze podobny a potem czyli za 2 tyg. zacznie się tłok na serwie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14