!! UWAGA !!


Zakończenie działalności na Forum - co oznacza, że forum nie będzie aktualizowane na bieżąco oraz WSZYSTKIE najnowsze informacje dotyczące serwera znajdziesz na naszym DISCORDZIE:

>>> KLIKNIJ TUTAJ BY PRZEJŚĆ NA SERWER DISCORD <<<

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Wracajcie do forum!
Napisane przez: zwariowany_marek - 14 Apr 20, 06:33
Witam was :)

Czemu zmieniliście forum w discorda? Przecież na forum nawet jest owiele lepiej na discordzie musicie wszystko przypinać jest wielki spam problemow/skarg/propozycjy na pewno nie sprawdzicie wszystkiego, nawet społeczność nie miała własnego zdania na temat tej sprawy. Discord psuje estetykę serwera, discord jest tylko do porozmawiania sobie z kolegami na czacie tekstowym lub głównym po prostu do komunikacji. Więc zachęcam wracajcie na forum! Możecie udzielać się wszyscy którzy jeszcze pamiętają.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że wrócicie na forum :)
Wydrukuj tę wiadomość

Do wszystkich starych wyjadaczy, Halko Lolika Zazu? Dzieci już na studiach?
Napisane przez: krackers - 01 Apr 20, 23:40
Witam wszystkich starych wyjadaczy,

Ostatnio padł temat wspomnień jak to się za dzieciaka śmigało po tym serwerze.

Dlatego, ktokolwiek widział ktokolwiek wie,

wrzucajcie posty/ zdjęcia z początków serwa :D

@JAQUBA  Mordeczko jeśli da się mieć jakoś dostęp do starych postów będę wdzięczny, szczególnie tych w których robiliśmy zadymę po rozsypaniu ekonomii serwera (Ach ta młodość :P) 

Strzałeczka,

krackers :D
Wydrukuj tę wiadomość

Zapis mapy z wersji 1.13.2
Napisane przez: JAQUBA - 14 Dec 19, 19:46
http://cdn.gry-skyware.pl/zapisy/Survival_1_13_2.zip
Wydrukuj tę wiadomość

Nie wiem czy tu
Napisane przez: Fiskpitt - 06 Jul 19, 01:25
Witam wszystkich bardzo serdecznie, chciałbym zgłosić, że mnie nie będzie na serwerze od dzisiaj do 23 lipca.
Do zobaczenia na szlakach minecrafta. 1f44b
Wydrukuj tę wiadomość

Ogólne Zasady Trybu FreeBuild
Napisane przez: Dereten - 30 Jun 19, 18:38
Ogólne zasady Trybu FreeBuild
Wprowadzenie:

Tryb freebuild jest określany trybem wolnego budowania, wiąże się to z ogólnymi zasadami panującymi na serwerach freebuildowych.


Komunikacja pisemna - czat:
Tryb Survival jest otwarty dla różnych grup wiekowych, dlatego też najważniejsza jest kultura wypowiedzi. Udostępniamy trzy rodzaje komunikacji przez czat:

1. Czat ogólny - jest to domyślnie ustawiony czat, skierowany do wszystkich graczy obecnych na trybie.  Na tym czacie zabrania się:
 • używania wulgaryzmów (niektóre wulgaryzmy zostały ocenzurowane, niemniej ocenzurowane słowo na czacie = użycie wulgaryzmu przez gracza, które również będzie karane)

 • używania pseudo-wulgaryzmów (to słowa bliskie wulgaryzmom, które są w sposób świadomy: przekręcane, upraszczane, zdrabniane, modyfikowane, itp.)

 • obrazy Gracza jak i jego środowiska (w tym wypadku środowiskiem oznaczamy jego rodzinę, miejsce pochodzenia, status społeczny)

 • prowadzenia ostrej kłótni

 • prowokowania do kłótni

 • omawiania treści niezgodnych dla danych grup wiekowych (treści pornograficzne, rasistowskie itp.)
 • wklejania linków z nieznanych źródeł

 • reklamowania innych serwerów jak i linków odnoszące się do serwerów
 • spamowania (mowa tutaj o wielokrotnym enterowaniu tych samych wypowiedzi oraz enterowania słów tworzących jakąś wypowiedź)

 • floodowania (ciągów znaków zbędnych lub bezsensownych: "xdddddddddddddd" "ffgndfospitvnopsivtj")

2. System prywatnej wiadomości /msg - jest to czat prowadzony przez dwie osoby (są to treści niewidoczne dla innych Graczy oraz Administracji)
W tym wypadku kultura wypowiedzi zależna jest od kultury Gracza.

Jeżeli dany Gracz nie stosuje się do w/w zasad w tym czasie gdy nie ma żadnej osoby z Administracji, Gracze są zobowiązani o zgłoszeniu tego faktu na Discordzie na kanale skarg jednocześnie wysyłając ScreenShota z dowodem.
Istnieją Gracze, którzy irytują swoją postawą i zachowaniem, ale nie łamią regulaminu. Jedynym wyjściem jest ignorowanie gracza przez komendę 
/ignore nick.Niestosowny nick oraz skin:
Niestosownym nickiem oraz skinem nazywamy wyrazy w nicku Gracza oraz  skinie (forma graficzna) , które łamią zasady kultury. W tym wypadku ich niestosowność jest zależna od zasad punktu 1. w regulaminie.


Niestosowne nazwy tabliczek:
Są to wypowiedzi i wyrazy tworzone za pomocą tabliczek, które łamią zasady kultury. W tym wypadku ich niestosowność jest zależna od zasad punktu 1. w regulaminie.


Niestosowne nazwy przedmiotów:
Są to przedmioty nazwane znacznikiem (nametag), które łamią zasady kultury. W tym wypadku ich niestosowność jest zależna od zasad punktu 1. w regulaminie.


Wulgarne budowle:
Są to budowle, które łamią zasady kultury. W tym wypadku ich niestosowność jest zależna od zasad punktu 1. w regulaminie.Mapa surowcowa:
Jest to mapa na której Gracze pobierają surowce. W tym wypadku jest to mapa survivalowa w której zabijanie graczy i podbieranie ich itemów jest całkowicie dozwolone.


Oszustwa w MiniGrach:
Próba wyłudzenia nagród przez błędy lub "lewe konta" jest zabroniona.Bugi/Błędy:
W Świecie Minecraft Bug jest usterką na podstawie samej gry, serwera bądź pluginu obecnie korzystającego, które są wykorzystywane przez graczy dla własnych bądź innych korzyści. 
Dlatego bugi są zabronione oraz surowo karane. 
 • Każdy Bug powinien być zgłoszony do Administracji w celu zweryfikowania oraz naprawienia.

Nielegalne oprogramowania/dodatki:
Są to programy lub dodatki zewnętrznie ułatwiające rozgrywkę w sposób niezgodny z przeznaczeniem trybu. Wykorzystywanie nielegalnych oprogramowań lub dodatków jest surowo zabronione oraz automatycznie banowane bez możliwości  ponownego odbanowania konta.

Wyjątkiem od tej reguły jest korzystanie z OptiFine oraz MiniMapy. 

Znikające przedmioty:
Administracja nie odpowiada za znikające przedmioty Graczy. 
Jednakże jeżeli jest spowodowane to winą serwera możemy zwrócić przedmiot bądź jego wartość.
Przed podjęciem oddania przedmiotu musimy się upewnić czy aby na pewno wyszło to z winy serwera. 
W tym celu weryfikujemy w jakim czasie przedmiot został utracony oraz czy w tym czasie wystąpiło zawieszenie (lag) serwera.

Przy globalnych zniknięciach przedmiotów spowodowane bezpośrednią winą serwera, o których wie Administracja otrzymujecie od nas pulę nagród w formie rekompensaty za utracone korzyści.


Ogólna kultura:
Na naszym trybie cenimy sobie kulturę jaką gracz reprezentuje lub powinien reprezentować. Zaufanie do Ciebie zależne jest od tego jak grasz. Pamiętaj, że gra jest dla każdej grupy wiekowej.


Regulamin serwera:
Prócz ogólnych Zasad Survivalu, istnieje Regulamin Serwera który wprowadza ogólnikową mechanikę zasad jak i treści których nie znajdziecie tutaj, a również są istotne i brane pod uwagę. Administracja może w każdej chwili zmienić bądź edytować regulamin.
Autor zastrzega sobie prawo do kopiowania oraz modyfikowania regulaminu bez jego wiedzy.
Regulamin wchodzi w życie z dniem dzisiejszym.
Wydrukuj tę wiadomość

Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  

Serwer Discord

Sypnij Diaxem

Współpracujemy