!! UWAGA !!


Zakończenie działalności na Forum - co oznacza, że forum nie będzie aktualizowane na bieżąco oraz WSZYSTKIE najnowsze informacje dotyczące serwera znajdziesz na naszym DISCORDZIE:

>>> KLIKNIJ TUTAJ BY PRZEJŚĆ NA SERWER DISCORD <<<

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
! Wskazówki, jak uczynić bardziej efektywną bloga
#1
Wybór odpowiednich słów kluczowych do wykorzystania w ich tytuły i wiadomości, aby zwiększyć liczbę zwolenników swoim blogu.

Czy blogowanie całe życie. Jeśli nie zrobić sobie przerwę, pojawia się ryzyko poparzenia. Friv100 Poświęć czas na spacery, wizyty u znajomych lub po prostu odpocząć pięć minut. Powrócisz odnowione z dużą ilością nowych pomysłów, aby umieścić w swoim blogu.

Częste aktualizacje do swojego bloga. Jeśli chcesz rozwijać swoją czytelnictwa, trzeba regularnie wstrzykiwać nowych treści. Bez ciągłego napływu nowych treści, użytkownicy będą mieli powód do powrotu do swojego bloga. Spróbuj opublikować w gazecie bloga przynajmniej.

Łatwym sposobem, aby ludzie do odwiedzenia własnego bloga jest wypowiedzieć się na temat innych blogów w swojej niszy. Jest łatwy w użyciu Czytnika Google, aby śledzić innych blogów, które Cię interesują Friv 1 . Czytaj swoje ulubione blogi i regularnie ich skomentować. Upewnij się, że komentarze są cenne, ale prosimy o komentarz, jeśli masz coś do powiedzenia.
Szablony Blogger
Autentyczne i prawdziwe. Nie staraj się zaimponować czytelnikom, jak wiele wiesz, czy wyglądają jak jesteś dobrze poinformowany na temat. Czytelnicy wiedzą, że jesteś szczery i wydaje się być przejrzyste. Należy to zrobić konsekwentnie. Blogowanie jest o ekspresji i niepowtarzalności. Kiedy otrzymujesz pisarza bloku, można użyć wiadomości jak te, które pomogą wypełnić niektóre luki.

Miej autentyczności. Bez obrazy dla inteligencji czytelnika. otwarty, uczciwy i przejrzysty akt. zawsze to samo. Blogowanie jest o ekspresji i niepowtarzalności. Dążyć do poprawy nie doskonałości. Friv 100 To nie jest koniec świata, jeśli popełnisz błąd i opublikować coś, co nie jest poprawne. Jesteś zupełnie wyjątkowy człowiek.

Różnią się w swoje podejście do blogowania. ciągle uczą, zawsze badać i myśleć o tym, jakby to była sprawa. Uczyć się nowych sztuczek doświadczonych szablonów Bloggera i zmienić swój blog, aby odzwierciedlić nowe techniki nauczył. Poprawa cały czas podczas nauki jak do bloga na nowe sposoby pomogą Ci poruszać się do przodu.

Użyć wizerunki w swoich postach. Obrazy mogą pokazać dużo więcej niż słowa mogą powiedzieć czasami.
Odpowiedz
#2
Muszę przyznać że ciekawa technika pozycjonowania ;)

Pozdrawiam ;)
Odpowiedz
#3
Całkiem ciekawa składnia zdań, o ile google tłumacz nie pomagał :)
Po za tym nie mam dobrego zdania o blogerach, jakoś większość tych których znam to robienie przysłowiowych wideł z igły, proste życiowe sprawy urastają tam do rangi rozpraw filozoficznych o sens życia, egzystencji nawet bólu istnienia. :)

W sumie Jaquba ten Twój blog który kiedyś znalazłem w archiwum forum był nawet ciekawy (zwłaszcza eksperyment z op na serwerze) :)
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
#4
Dobrze napisany artykuł, zastosuję te rady w swojej stronie
Odpowiedz
#5
Dobrze napisane. Ci co myślą o blogowaniu powinni z tego korzystać ;)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości