!! UWAGA !!

Zakończenie działalności na Forum - co oznacza, że forum nie będzie aktualizowane na bieżąco oraz WSZYSTKIE najnowsze informacje dotyczące serwera znajdziesz na naszym DISCORDZIE:

>>> KLIKNIJ TUTAJ BY PRZEJŚĆ NA SERWER DISCORD <<<

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione gry
Witajcie!

W tym temacie chciałbym was zapytać o waszą ulubioną grę (nie licząc minecrafta :D), w jaką wam się fajnie grało, czy jest jakaś którą przechodziliście pare razy, jaki gatunek wam odpowiada najbardziej oraz do której bez przerwy wracacie.

Jeśli chodzi o mnie to większość dzieciństwa spędziłem przy grze Metin2, i czasem też wracam do niej. Lecz są to prywatne serwery bo na PL nie chce już wracać. Drugą grą którą miło wspominam było również GTA SA w której naprawdę dobrze się bawiłem, czy solo czy multiplayer (ahh te czasy z SAMP'em :D). Myślę, że warto również było by wspomnieć o królu RPG'ów, którym był według mnie Skyrim (Czekam na TES 6 :D) po prostu uwielbiałem niekończąca się eksploracje :D Natomiast jeśli chodzi o gry wyścigowe nie mam faworyta bo nie grałem w nie dużo, jedynie FH1 i FH3. 

No nic, jeśli chodzi o mnie to tyle, oczywiście grałem w wiele innych gier, czy starsze czy nowsze, ale to akurat te wyżej wymienione najbardziej trafiły we mnie :D

No to teraz wasza kolej! :D
Odpowiedz
Age of empires 2 - oczywiście na kodach żeby się odprężyć (chyba że kampanie)
Commandos 2 - Przechodziłem ze 4 razy a ostatnio wszystkie misje bez ani 1 zabicia (no chyba że od detonacji bomby, ale tego nie liczę)
NFS Underground 2 - Fotel, piwko, pad w dłoń i we 2 wyścigi na 1/4 (Drag)
Far Cry 3 - ostatnio robię podejście nr 3 (tym razem robię wszystkie misje poboczne)
GTA 2 - KODY i rozwałka (zajebisty sposób na relax bo nie trzeba używać myszki)
Call of duty Modern Warfare 1 (chyba najbardziej emocjonująca część COD'a) -przechodzę ostatnio 2gi raz (w sumie to mój siostrzeniec :D )

Wszystkie te gry mam obecnie zainstalowane na kompie i jakoś wszystkie inne mi nie spasowały..

Jest jeszcze FIFA 18 -> jak kumple wpadną to grają (ja jestem cienki w to jak sik pająka)
i Mortal Kombat XL -> kiedyś graliśmy ale fifa ma większą siłę przebicia

Więcej gier nie pamiętam... xD

@edit
a nie... jeszcze Diablo 2 nad którym spędziłem wiele godzin... ale nigdy nie udało mi się wbić 99 lvl'a (mój rekord to 89lvl)
Odpowiedz
Moje ulubione gry to

Warcraft III- gierka do której często wracam
Skryim
cs 1.6 - niby już od paru lat nie gram ale miłe wspomnienia zostały
Gothic 1 i 2
GTA SA
PayDay 2

no i teraz często gram w Tom Clancy's Rainbow six siege i Rocket league
Odpowiedz
Duży uśmiech 
Oj oj ulubione gry od czego by zacząć:

-Trylogia Gothic <3 chociaż za Gothic 3 nie przepadam ale jak się go odpowiednio zmoduje to da rade grać(Klimat, postacie, dialogi no miód... Może grafiką nie powala ale no jestem z tego pokolenia dla którego grafika nie jest taka ważna)

-Trylogia Wiedźmina (jedna z dwóch prze-epickich przygód które przeżyłem w swoim gamingowym życiu)

-Trylogia Dragon Age (Polecam grać od początku bo import wyborów i postaci z poprzednich cześci jest MEGA, super klimat, w Origins Motyw Szarej straży, plagi, pomiotów, Druga część to powstanie bohatera Kirkwall, a trzecia którą aktualnie przechodzę, ostatnio zniknąłem na 7 godzin, motyw inkwizycji mnie wciągnął... I ten import świata, wszystkie wybory z poprzednich cześci są tu i to mnie cieszy że te wszystkie gry potrafią się połączyć)

-No i kolejna trylogia haha Mass Effect pamietam chyba rok temu w wakacje zniknąłem na dłuuugi czas bo wziąłem się za ogrywanie każdej cześci po kolei(Tu podobało mi się to że można zaimportować postać do kolejnej cześci i dalej nią grać no i ten cały gwiezdny klimat, postacie które reprezentują inne razy galaktyki, w każdej części inny wróg który i tak zbliża nas do głównych przeciwników jakimi są Żniwiarze)

-Fifa fifa fifa, kocham piłkę nożną, kibicuje jednemu klubowi już prawie 11 lat, więc i lubię grać swoją drużyną czy jako trener zarządzać nią i ściągać piłkarzy których chciałbym w tym klubie, czy jako wirtualny zawodnik i budowanie renomy jako piłkarz) A w fifę gram od fify.... emmm chyba Fifa 06

I no to by było z takich głównych ulubionych gier a teraz takie które mi się spodobały ale no nie mogę ich zaliczyć do TOP TOP

-Hearts of Iron IV
-Simcity
-Need for speed (Underground, Underground 2, Carbon, Most Wanted, Shift 2 i Payback)
-Simsy 2, 3, 4
-Alien Swarm Reactive Drop
-Dota 2
-Magica
-Metro 2033
-Mount&Blade
-The Wolf Among Us
-Warhamer 40,000
-Assassin's Creed (I, II, Brotherhood, Revelations, Black Flag, Unity)
-The Crew
-Left 4 Dead

Na bank o czymś zapomniałem ale myślę że to większość :D

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11451499]

Odpowiedz
Scrap mechanic
GTA SA
Nimbatus
Parkasaurus
Astroneer
I ogólnie lubię sandbox
Odpowiedz
Ja obecnie gram w CS-a oraz planuje kontynuować Metina2 :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości