!! UWAGA !!

Zakończenie działalności na Forum - co oznacza, że forum nie będzie aktualizowane na bieżąco oraz WSZYSTKIE najnowsze informacje dotyczące serwera znajdziesz na naszym DISCORDZIE:

>>> KLIKNIJ TUTAJ BY PRZEJŚĆ NA SERWER DISCORD <<<

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atra du evaryo ono varda.
Szok 
Nie, nie mogłam się normalnie przywitać xD

Wiem, ze mnie tu nikt nie zna..(:diabel:) więc się przedstawię
Witajcie, mam lat 14 i więcej mieć nie będę, ze względu na koniec świata poprzedzający moje urodziny o dzień ._.
Na imię mi Oliffia, pochodzę z takiego "uroczego" zadupia zwanego najstarszym miastem w Polsce, tez mi coś.
Na servie gram jakoś od początku wakacji. Moim ulubionym zajęciem w mc jest sianie terroru i spustoszenia ogniem x)
Zainteresowania (w skrócie):
Smoki, rysowanie, grafikowanie, strzelanie (proca, łuk, karabin pneumatyczny), demoralizowanie dzieci, smoki, jaranie się ładnymi facetami o długich włosach (:heart:), śpiewanie, milczenie, niespanie, smoki, granie, pieczenie ciasteczek, jedzenie ciasteczek, zatapianie się w krainie wyobraźni, czytanie fantasy i horrorów, pisanie wierszy/opowiadań, aforyzmy i poezja, jeszcze raz smoki, wkurzanie otoczenia, czarny humor i słuchanie konkretnej muzyki.
Jestem zboczona, irytująca, dziwna, wiecznie przygnębiona, niepoczytalna, skromna, cicha i.. lepiej bym nie wymieniała, bo jak zacznę się obrażać to jeszcze byście mi tu zaprzeczali, a tego nie chce :D

Nick jest w pewien sposób nieaktualny, więc ci co nie wiedzą, niech się nie pytają już :P

Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie ogniem (dosłownie i w przenośni) i nie będziecie od razu mieli dość :D
XD

co ty pierniczysz że cie nikt nie zna ? xD
Witaj ! xD
Poparci moje masz agusio :P
Wiec
Witą cię ognię i lavą!
agusio ??? a nie Agusię ? czasem ???
Jak dużo nowych graczy ostatnio! Witamy i gorąco przyjmujemy!
Miło Cie poznać ;D
Wiem, że was nie znam.. Ale Agu, moze zechcesz pojeździć ze mną na świniach około 4 w nocy dzis? :3
Zazelu, brzmisz kusząco, z chęcią Cie poznam :D
dziś ? nie mogę ... chociaż moge xD moja mama ma nocke to spoko :D
Ale ja nie moge xD
czemu ? :(
Bo muszę zacząć spać ._.

100 post! <3
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości